Skocz do zawartości
Gość davstyl

Problem z turbina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość davstyl

Prosze o porade.Kupilem passata i 19tdi 115KM.wszystko bylo ok ale pech chcial ze auto stracilo na mocy. nie moze sie zebrac na starcie.Ściągnąłem oslone silnika i zauważyłem że mam poklejony caly kolektor ssacy.Czy moze to byc przyczyna że auto osłabło bo coś się rozszczelniło???! i jeszcze pytanko co myslicie o wahaczach co sa na necie do 600 zl komplety.Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozszczelnienie mogło spowodować utratę mocy.

Wahaczy nie polecam, przynajmniej 1000 zł na dobre wahaczyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ściągnąłem oslone silnika i zauważyłem że mam poklejony caly kolektor ssacy.

Jestem strasznie Ciekaw jak to wygląda... mógłbyś zrobić zdjęcie?

 

Jak masz jakiegoś znajomka z kablem VAG to zróbcie logi... jeśli nie to wybierz się na jakiś regionalny spot, a na pewno ktoś Ci pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

duzo dobrego słyszałem o wahaczach master sport - pewnie takie u siebie kiedys zaloze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też duzo słyszałem o MasterSport (MS). Po 2 miesiącach łożysko w kole gorzej huczało od starego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

rozmawiamy o wahaczach - poczytaj na stronie audi - oni tam je testują i nastukane mają na nich po kilkadziesiąt tysięcy...i nic - wszystko ok. co do Twojego problemu - to nawet najlepsiejsze oryginały mogą huczeć,stukać - to może być wada materiału itp itd ale mniejsza z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o wahacze chodzi, to komplet górnych udało mi się kupić po 112zł za sztuke, oczywiście Lemfordery. Poszukaj na allegro.

Ale nie wymieniaj wszystkich hurtowo, bo to spory koszt. Zobacz które proszą się o wymiane i wymień te.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności