Skocz do zawartości
Blody

Jak założyć agencje ubezpieczeniową

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów :)

 

Mam pytanko czy ktoś z Was ma może wiedze, doświadczenie bądź informacje na temat tego, jak otworzyć własną Ubezpieczalnie ??

 

Przejrzałem wiele for i zawsze ktoś pisze, że może przesłać informacje na emila ale wszyscy user'zy piszący posty ostatnią wizytę zaliczyli dobry rok temu na tamtych forach więc nic mi to nie daje (brak informacji o uzytkowniku)

 

pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz firmę ubezpieczeniowa założyć czy agencję bo to delikatna różnica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agencję na firmę ubezpieczeniową mnie nie stać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić kurs na agenta ubezpieczeniowego zdać egzamin państwowy i uzyskać licencję agenta ubezpieczeniowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już kolega z mojego miasta założy to sprawdzimy oferty :P Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz zrobić kurs na agenta ubezpieczeniowego zdać egzamin państwowy i uzyskać licencję agenta ubezpieczeniowego.
ale chodzi mi o sam poczatek tzn jak sie za to zabrac pomijajac ewidencje itp bo to wiem jak zrobic tylko chodzi mi o samo nawiazanie wspolpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi ( nie z biurami ) Gnotek z Grodzicha no prosze ;) moze sprawdzisz jak sie uda zalozyc :)

 

Co do kursu agenta to jesli dobrze czytalem biznes forum to kursu nie musisz miec tzn kurs nie kurs zwykle szkolenie po ktorym zdajesz taki mini egzamin kiedy trzeba bylo miec kurs brokerski ale on byl wymagany tylko do tego by umiec obliczac wszystkie stawki jak OC AC ubezpieczenie zycia mienia itp teraz to jzu za ciebie program robi ale ta kwestia jak narazie mnienie obchodzi interesuje mnie sam start moze ktos ma znajomego lub sam prowadzi taka agencje :) czas zaczac zarabiac na siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gnotek z Grodzicha no prosze moze sprawdzisz jak sie uda zalozyc

Pożyjemy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie wiecej zycia niz patrzenia bo jak widze to nikt nie jet w stanie mi nic konkretnego tutaj napisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwon do jakiejs centrali ubezpieczeniowej i zapytaj sie o wymogi zeby zostac ich agentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o to chodzi ze ja nie chce byc agentem ubezpieczeniowym JEDNEJ ubezpieczalni chce miec kilka pod soba bo jedna np ma korzyste warunki na ubezpieczenie domu inna ubezpieczenie na zycie inna na samochod itp. rozumiesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzwoń po kolei do wszystkich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności