Skocz do zawartości
rainman777

Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30)

Rekomendowane odpowiedzi

Czy przy wymianie tarcz i klocków z tyłu mam na coś zwróci szczególną uwagę? Czy coś tam przy okazji jeszcze się wymienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Użyj wyszukiwarki i nie śmieć Nam w temacie :vw:

Proszę cię ta wyszukiwarka jest mega daremna więc se daruj te komentarze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przestań śmiecić gdzie popadnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie co polecacie na tył od paska? Tarcze klocki? Coś tam jeszcze trzeba wymienić przy okazji?
Czy przy wymianie tarcz i klocków z tyłu mam na coś zwróci szczególną uwagę? Czy coś tam przy okazji jeszcze się wymienia?

Przypominam że tematem przewodnim tego wątku jest Śląski Cykliczny Spot (przedostatnia sobota 15:30) , od spraw technicznych , mechanicznych itd. są inne tematy tematyczne dla danego modelu passata :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam w sobotę 18 marca godz. 15:30, na Spota Cyklicznego w Katowicach ul. Ułańska 4 ( oś. Tysiąclecia ) - Restauracja Mc Donalds , link : KLIK .

Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem dzisiaj zjawić sie (pierwszy raz), dojechałem tam o 15.20. Objechałem 2x, wstąpiłem do środka, coś tam wypiłem. Nikogo, posiedziałem w samochodzie, jeszcze raz wstapiłem. Nikt mi sie w oczy nie rzucił, jeszcze raz obeszłem Maca dookoła i o 15.50 ruszyłem do domu. W międzyczasie widziałem jednego B7-biały SW, jednego B6 czarnego kombi SK i białego B4 (chyba) kombi SH ale oni zrobili zakupy i odjechali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ten b6 na sk był z forum.. obok stal transporter czerwony chyba też z wlepa oraz moje granatowe bmw - to cały spot ;) nie wszyscy jeżdżą Passatami jak widać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak teczka owlepiona (specjalnie zadkiem do wjazd zaparkowałem), no Jankowe Bsiks przyjechało. Lover Johny dzięki za klachy :vw:.Nie mogę się spotowego grilla doczekać :D

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja troszkę spóźniony ale dotarłem dziękuje za klachy :kumple :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o dzisiejszym Spocie Cyklicznym w Piekarach Śląskich - Kopiec Wyzwolenia :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również Janek :). Do miłego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :halo

 

Informuję :kumple , że w najbliższą sobotę Spot Cykliczny będzie organizowany nad Zalewem w Poraju w pobliskim miejscu gdzie był organizowany Zlot Ogólnopolski :vw: .Miejscówka sprawdzona, kto chętny zabierać rodzinkę, majtasy :P, specjały na grilla :mlask i co mu tam w rękę wleci :D.

Namiary - Jastrząb k. Poraja ul. Wojska Polskiego 79 , 42-360 Poraj , jedziemy w kierunku Centrum Konferencyjno - Szkoleniowego "Poraj" na samym końcu drogi obok bramy wjazdowej do Ośrodka, będzie droga w lewo i tą drogą dojeżdżamy do samego zalewu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robuś & Alutek & dzieciaki + przyczepa:hurra

ps.startujemy już w piątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wszystkim za Spota :D, pogoda, atmosfera i humor :kciuki , podziękowania dla Zwierza :kumple za przybycie i udostępnienie skutera wodnego :marecek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności