Skocz do zawartości
kris199

klimatronik - złacza

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw przepraszam jesli ten temat juz byl

ale poszukuje opisu zlaczy w klimatroniku(krotki) passat b5 fl

nie wyswietla mi temperatury zewnetrznej a czujni jest ok( mam nowy) na zegarach tez nie pokazuje i podejrzewaz ze ktos cos namieszal w kostkach, po wejsciu do kabiny ciagle jest sygnal z czujnika a dalej nie wiem jak i gdzie go szukac. Błagam pomóżcie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kris199 Proszę bardzo.

 

Złącza panela Climatronika.Powodzenia.;)

 

climatronic.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Jurek:)

jestem pewien ze mi to pomoze

Mam jeszcze pytanie ktore moze wydac sie smieszne coniektorym

Czy jeden z przewodow od czuknika idzie na mase???

Bo juz teraz nie jestem pewien czy mam przebicie gdzies czy to ma tak byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak idzie do masy.

Czujnik temp. zewn. G17 - przewód brąz/żółty (sygnał do J285) oraz przewód brąz/biały (masa).;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

studiuje te schematy i studjuse czy ktos moglby mi opisac tak po ludzku przebieg tuch przewodow od czujnika jak one biegna, czy najpierw do licznika, a potem climatronik, a moze sie gdzies rozdzielaja i czy jesli przewody sa ok to co moze byc uszkodzone( czujnik wymieniony)panel climatronika lub licznik? co jest bardziej prawdopodobne? Wszystkie sugestie sie dla mnie licza i z gory dziekuje. Wolalbym sobie sam z tym poradzic niz, do tu w Angoli fachmany sie strasznie cenia choc malo potrafia( tak jako ciekawostkie kiedys jak mialem Volvo V40 to ASO nie moglo stwierdzic ze pasek przeskoczyl o jeden zab -m wiec samo za siebie mowi a kase wzieli oczywiscie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz postaram się sprawdzić i odpiszę.;)

 

EDIT

 

Czujnik G17 pin1 (przewód brązowy 0,35mm2)=> do złącza T14k/pin 4 => do złącza T15k/pin13 => do masy.

T15k = złącze 15 stykowe szare słupek A z lewej strony.

 

Czujnik G17 pin 2 ( przewód brąz/biały 0,35mm2) =>do złącza T14k/pin 3 => do złącza T15k/ pin 14 => T32b/ pin 26 sterownika w liczniku J 285.

Powodzenia.;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności