Skocz do zawartości
Gość Dave

Jaki model żarówki do popielniczki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dave

Witam

Mowa o żarówkach byla niejednokrotnie ale odnosnie ich montarzu.

W tym poscie chodzi mi o to jaka żarówke zastosowć do popielniczki zarówno z przodu jak i tyłu w pasQ b3. Sa one raczej na stale zgrzewane z blaszkami i nie bardzo da sie je normalnie wyciagnac ale sprawa tyczy sie ich modelu.

Jakies specyficzne napiecie itp ?

 

I gdzie mozna dostac takie cudo. Czy moze wymienia sie je razem z ta mała obudowa plastikową ?

 

Pozdrawiam.

 

PS: A może coś motam i nie ma znaczenia jaka żarówkę podpiąc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość coyot

u mnie tez z tyłu jest spalona żaróweczka, ale jak ją wyciagnołem i zobaczyłem jak wygląda to dałem sobie spokój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wymienić taką żaróweczkę, to trzeba kupic ją z całym plastikiem. Ale ja to rozebrałem i trochę roboty z lutownicą i wlutowałem podobną, no i świeci. Tak więc plecam trochę inwencji twórczej i do dzieła. Ważne, aby zaróweczka była na 12V. W sklepie maxymalnie do 50 groszy powinna kosztować. :]:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dave

oke thx ;)

 

Jutro lece do sklepu :hyhy:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti_go

mam inne zdanie ponieważ wymieniałem taką żaróweczkę u siebie i wcale nie trzeba wymieniać całej ;łącznie z plastikiem wystarczy standartowa i troszkę weny wraz z lutownicą gdyż jest żaróweczka zlutowana z całością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barti_go

działa dużo lepiej niz gotowiec :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dave
działa dużo lepiej niz gotowiec :cwaniak:

No tak , mozliwe. Dlatego kupie samą żaróweczke, zreszta całosci bym pewnie nie dostal :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności