Skocz do zawartości
piotr0488

Jaki kolor zaciskow hamulcowych..???

Rekomendowane odpowiedzi

:rolleyes:Niby głupostka a problemKiedys miałem pomalowane na zielen fluoroscencyjna i zajeb. fajnie wygladało nie wiem czemu znowu mam na czerwono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze watek mozna juz ZAMKNĄĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dla odmiany pomalowałem na biało, zwykłym szprejem za dyche

a tak to wygląda:

attachment.php?attachmentid=10193&stc=1&thumb=1&d=1238870145

 

attachment.php?attachmentid=11528&d=1241367083

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam srebrnego paska i pomalowalem na srebrno i rewelacja mi sie podoba bo na czerwono to troche juz duzo osob ma i to takie do swirowania zeby sie w oczy rzucalo. lepiej pomaluj w kolorze karoserii. pomaluj najpierw jeden zacisk i zobacz czy ci sie spodoba jak nie to zmien na inny kolor pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam srebrnego paska i pomalowalem na srebrno i rewelacja mi sie podoba bo na czerwono to troche juz duzo osob ma i to takie do swirowania zeby sie w oczy rzucalo. lepiej pomaluj w kolorze karoserii. pomaluj najpierw jeden zacisk i zobacz czy ci sie spodoba jak nie to zmien na inny kolor pozdro

 

Zrobiłem identycznie, w identycznym wozie, POLECAM !!!

 

Na allegro można kupić gotowe "box'y" do malowania zacisków. Nie opłaca się w to bawić- powiedział sprzedawca;) Polecił mi spray na wysokie temperatury do 700*C. Jestem bardzo zadowolony. Zwykłym sprayem nie polecam bo po ostrzejszej jeździe będzie się topił;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie wygladaja tak

 

p1000847p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tak samo na czerwono dalo jak dla mnie dobry efekt :) niby niektorym sie nie podoba na forum kolor czerwony ale jak dla mnie jest ok :) tak samo jak wnetrze to z zewnatrz moze byc niebiesko czerwony :D

DSC00456.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności