Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy znacie kogos kto po VIN powie historie auta ale nie VW tylko Mazda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło raz z pracy,

będzie jeszcze z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam raczej coś firmowego, np Samsunga Galaxy TAB P1010 lub P1000. Nie wymieniłem najnowszego 10.1 bo cena w porównaniu do tego co zaproponowałeś jest kosmiczna. Mysle jednak że lepiej mieć tablet z mniejszym ekranem (7") ale firmowy co gwarantuje komfort użytkowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam raczej coś firmowego, np Samsunga Galaxy TAB P1010 lub P1000. Nie wymieniłem najnowszego 10.1 bo cena w porównaniu do tego co zaproponowałeś jest kosmiczna. Mysle jednak że lepiej mieć tablet z mniejszym ekranem (7") ale firmowy co gwarantuje komfort użytkowania.

Oczywiśćie ,że tak.

Radośc z tej zabawki może być dośc krótka a wszelkie roszczenia gwarancyjne czy też wsparcie tech. odłóż między bajki. Wysyłka idzie z Chin i tam też będą ewentualne naprawy. A przy odrobinie szczęscia może trafić Ci się też opłata celna o czym żaden sprzedający nawet nie wspomnina. Kliknij czas realizacji w tej aukcji /ocena sprzedającego/ !! A teraz wyobraż sobie ewentualną reklamację. Synu nie podążaj tą drogą !!!

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez darek_tz Zobacz posta

Polecam raczej coś firmowego, np Samsunga Galaxy TAB P1010 lub P1000. Nie wymieniłem najnowszego 10.1 bo cena w porównaniu do tego co zaproponowałeś jest kosmiczna. Mysle jednak że lepiej mieć tablet z mniejszym ekranem (7") ale firmowy co gwarantuje komfort użytkowania.

Oczywiśćie ,że tak.

Radośc z tej zabawki może być dośc krótka a wszelkie roszczenia gwarancyjne czy też wsparcie tech. odłóż między bajki. Wysyłka idzie z Chin i tam też będą ewentualne naprawy. A przy odrobinie szczęscia może trafić Ci się też opłata celna o czym żaden sprzedający nawet nie wspomnina. Kliknij czas realizacji w tej aukcji /ocena sprzedającego/ !! A teraz wyobraż sobie ewentualną reklamację. Synu nie podążaj tą drogą !!!

 

 

wielkie dzięki :) zrobię jak radzicie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem coś takiego ,asus:http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/asus-eee-pad-transformer-tf1011b144.bhtml

 

dziś widziałem na sklepie tablet za 600zł i tego asusa...bez porównania widać różnicę. dlatego lepiej dołożyć i kupić lepszy, tak jak radził nasz dzisiejszy solenizant "darek" i niki :) może polecacie inną firmę....?

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obczaj fajnego netbooka co prawda ale mega fajny

http://shop.lenovo.com/us/laptops/ideapad/s-series/s10-3t

 

dla mnie mega funkcjonalny i fajny.

obracasz mu ten ekran i kladziesz i masz jak tablet- ciezszy co prawda ale zawsze mozesz go spowrotem obrocic i miec pelna klawiature fizyczna.

poza tym mozna kupic takiego za 1700 z mega duza bateria ok 8h i wogole ma to bluetooth.

my wykorzystujemy go jako kontroler do GPS geodezyjnego. w sumie na minus jak dla mnie to tylko to ze ciezki, a na pewno ciezszy od tabletow ale ma Windowsa normalnego a nie jakies mobile czy tez androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
obczaj fajnego netbooka co prawda ale mega fajny

 

ale to przypomina laptopa....a tablet to coś nowego (i też można podłączyć klawiaturę)..., myślę że z takiego tabletu będzie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasta, zrobiłeś ostry skok cenowy z tego no name 'a na Asusa. Nie mialem nigdy tego Asusa w reku ale na fotkach wyglada calkiem niezle no i jest to Asus a nie jakieś niewiadomo co. Zastanów się jednak czy nie przydalby Ci sie w takim tablecie modem 3G. Skoro już wydajesz tyle kasiury to fajnie byloby go miec na pokladzie . W zwiazku z tym zerknij jeszcze na Samsunga Galaxy Tab 10.1. Za 1800 juz mozna go wyrwac i ma wszystko. Osobiście kupiłbym samsunga nawet gdyby tego modemu nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za 1800

 

1800zł to już za drogo. jeszcze 1500 dam.

Zastanów się jednak czy nie przydalby Ci sie

 

to ma być prezent dla mojego syna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1800zł to już za drogo. jeszcze 1500 dam.

 

Wiesz.. Wczesniej wyskoczyles z urzadzeniem za 500 pln. Zrobiles skok 3-krotny az do 1500 wiec uznalem ze te 300pln juz nie zrobi Ci roznicy :)

Najlepiej pobawić sie jednym i drugim i wtedy zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz.. Wczesniej wyskoczyles z urzadzeniem za 500 pln. Zrobiles skok 3-krotny az do 1500 wiec uznalem ze te 300pln juz nie zrobi Ci roznicy

 

 

widziałem osobiście tablety za 600 i 1500, różnica kolosalna! najpierw było 500, potem 1000...1500.... już starczy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma wyjsc new tablet asusa na windowsie...ja bym poszukal poczytal i sprawdzil ile bedzie kosztowal oraz co najwazniejsze czy termin wejscia na rynek ci odpowiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za głosowanie na moje autko, udało się wygrać zestaw rozrządu:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za głosowanie na moje autko, udało się wygrać zestaw rozrządu:dobrze

 

Nie ma za co :)

Dobrze ze sie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności