Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

A może lewą kratką z otworem też chcesz? Mogę oddać.

Właśnie jednej też poszukuje, muszę sprawdzić na która stronę....

PS. A jak tam zamek? Odmoczył się?

Skurczybyka moczyłem w rożnych substancjach, finalnie we wrzącym occie...Nie puściła ta tulejka niestety, ale wyleciała jedna sprężynka :-( Musiałem załozyć to w drzwi, bo miałem wyjazd i tak sobie teraz siedzi, nie mam na to koncepcji... :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riebiata,

5 wrzesnia udaje sie do Wrocka i dalej.

Macie jakies koncepcje jak jechac ?? Do kiedy katowicka ma byc remontowana ??

Przez Zyrardow i Skierki leciec ??

Dodam ze smigam kolo 10-12 w poniedzialek, wiec na wylocie nie powinno byc korkow.

Co radzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjechać o 6 rano, bo na spota nie zdążysz :dobrzepierwszy poniedziałek miesiąca:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem :bleble:

jade DO Wrocka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą 6 rano to akurat najlepszy pomysł jeśli masz taką możliwość.

Ja około tygodnia temu lecialem katowicką do Skierek. Wyjechałem o 14 i przez Wawę przeleciałem w miarę gładko, tak samo jak przez pierwszą zwężkę i już myślałem że będzie git ale niestety na drugiej zwężce połączonej ze światłami (przed Hutą Zawadzką) utknąłem i to około 3 km od tych świateł w Hucie. Zatwardzenie prawie wcale sie nie posuwało, a ze jechalem do Skierek to skręcilem w prawo w jakas gruntową dróżkę i wyjechałem za Hutą na drodze do Skierek.

 

Z kolei kumpel jezdzi czesto do Piotrkowa i twierdzi ze ta zwężka zaczynająca się przed Hutą ciągnie się do samego Piotrkowa i jest masakra.

Proponuje więc jechać przez Łódź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem :

jade DO Wrocka

dokładnie czytałem

chodziło o to ze nie zdążysz wrócić na 20, jak o 10-12 wyjedziesz, rano da sie tam jechać, ale potem, to tak jak darek_tz napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie czytałem

 

Chyba chodziło mu o to że jedzie DO

czyli ze nie bedzie wracał czyli ze nie bedzie go na spocie. Przynajmniej ja to tak rozumiem. Moze jakbym łyknął mszalnego to zrozumiałbym inaczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Riebiata,

5 wrzesnia udaje sie do Wrocka i dalej.

Macie jakies koncepcje jak jechac ?? Do kiedy katowicka ma byc remontowana ??

Przez Zyrardow i Skierki leciec ??

Dodam ze smigam kolo 10-12 w poniedzialek, wiec na wylocie nie powinno byc korkow.

Co radzicie ??

 

Dość często latam do Wrocka ( w tygodniu i weekendy) i nie kombinuję za badzo bo to strata czasu. Normalnie do Piotrkowa , później przez Bełchatów do Wrocka. Nie kombinuj przez Łódź bo cały tranzyt przeniósł się przez Łowicz i Łódź, dodatkowo w samej Łodzi możesz stracić ze 2 godzinki na jej przejechanie.

Jeśli na Katowickiej nie spotkasz żadnego zawalidrogę to średnio te zwężki przejeżdza się z prędkościa 60-70 km/h ( więc tragedi nie ma). Najdłużej kiedy jechałem do Wrocka to 5 godz. ( z przystankiem na siusiu, ku... i tankowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżdże 3 razy w tygodniu trasą Wa-wa - Bełchatów i najrozsądniej w tej chwili jest jechać na Białobrzegi - Potworów - Odrzywól - Opoczno - Piotrków Tryb. Trasa została wyremontowana i jedzie sie bardzo dobrze. A na Katowickiej zazwyczaj trzeba postać w Hucie Zawadzkiej, pozniej w Babsku, i jak sie zacznie ostatnia zwężka przed Rawa Maz to konczy sie dopiero za Tomaszowem na płytach. Jak nie patrzeć to Katowicka jeste teraz jednym wielkim placem budowy od Radziejowic do Piotrkowa. A jeszcze niech niedajborze jak sie cos zepsuje to mozna odstać swoje. Przez Skierniewice nie radzę tez jechać bo tam remony i tez nie zawsze sie uda przejechac bez stania. Jak cos jeszcze chcesz widzieć to pytaj, Jutro znow ruszam w tamtą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba chodziło mu o to że jedzie DO

czyli ze nie bedzie wracał czyli ze nie bedzie go na spocie. Przynajmniej ja to tak rozumiem. Moze jakbym łyknął mszalnego to zrozumiałbym inaczej

no to chyba lykasz to samo mszalne co ja bo dobrze kombinujesz :ok:

wracam 9tego

kurde nadal nie wiem ktory wariant wybrac, ale chyba polece normalnie

ew. w Grodzisku dopytam jak katowicka i najwyzej polece dalej przez Zyrardow i Skierki, a jak bedzie ok to polece do 8ki.

Myslalem o Lodzi ale tam tez wcale nie jest wesolo.

Poki nie zrobia A2 to chyba nie ma co

chyba ...

tak czy siak dzieki za pomoc

 

---------- Post added at 16:57 ---------- Previous post was at 16:56 ----------

 

Kurde 7ka i dalej do Piotrkowa to rzeczywiscie jakas alternatywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde 7ka i dalej do Piotrkowa to rzeczywiscie jakas alternatywa

W tej chwili to jest najszybsze rozwiazanie. zrobisz max 40 km wiecej ale bedziesz duzo szybciej. o której chcesz jechać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 wrzesnia udaje sie do Wrocka i dalej.

Macie jakies koncepcje jak jechac ??

pewnie ze mamy,wsiadaj na *******ocika(czyt.motobrynke) i zaden korek,zwezka czy inne niespodziewajki Ci nie straszne a jak nie to smigaj na Okecie tam na pewno jest jakies polaczenie z Wrockiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyjechać o 6 rano, bo na spota nie zdążysz :dobrzepierwszy poniedziałek miesiąca:bleble
Witam, jestem tu nowy, rozumiem że ten spot jest w czwartek,,,? a powiedzcie czy to jest oświetlone czy jak, bo chce wpaść do was, ale nie wiem gdzie was dokładnie szukać, na zewnątrz czy w środku, bo jak wiadomo o 20:00 już ciemno. pozderko Sebo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ila aut jest średnio na spocie?

to zalezy,czasami potrafi byc nawet 40-50szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No 50 to nie pamietam ale 44 to i owszem :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam

nie pamietasz,bo nie mozesz,byles wtedy malym chlopcem... :P

Edytowane przez KristoKristo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie pamietzasz,bo nie mozesz,byles wtedy malym chlopcem...

Bo akurat teraz jest już dużym:paker:lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to zalezy,czasami potrafi byc nawet 40-50szt
no to WIELE ,,, nie myślałem że aż tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności