Skocz do zawartości
niuskamala

zawory n75 dwie sztuki te same oznaczenia o co tu chodzi????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz drugi pisze w sprawie zaworow n75 , mam u siebie w passacie zawory EGR o numerze katalogowym 1HO906627 jest ich dwa sa one identyczne roznia sie tylko kolorem tzn jeden ma biała kopulke drugi czarny a oznaczenia maja te same .chcialabym je wymienic bo niestety sobotnie czyszczenie nic mi nie dalo :(( i na necie znalazlam dwa tylko ze maja w numerze katalogowym zmieniana jedna literke zamiart 'H'' jest ''J'' a kolor i wyglad jest identyczny czy moge zalozyc te zawory i czy znaczenie ma fakt ze moj passat to rocznik 97 a te zawory do kupienia sa z 2003 rocznika .prosze bardzo o odpowiedz bo pogubilam sie w tych zaworach:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz czy nie roznia sie wtyczka, poza tym mozesz kupic i bedzie pasowal.

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobacz czy nie roznia sie wtyczka, poza tym mozesz kupic i bedzie pasowal.

 

pozdro

 

Daniel

 

Dodatkowo podobno "wszyscy" kupują 1J0906627A z półokragłą wtyczką , zamiast 1H0906627A i piłują jedną stronę wtyczki jak mnie uświadomił jeden ze sprzedawców. Sam też stoję przed tym dylematem :) Różnica w cenie około 60PLN przez kształt wtyczki - zaworki te same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo podobno "wszyscy" kupują 1J0906627A z półokragłą wtyczką , zamiast 1H0906627A i piłują jedną stronę wtyczki jak mnie uświadomił jeden ze sprzedawców. Sam też stoję przed tym dylematem Różnica w cenie około 60PLN przez kształt wtyczki - zaworki te same.

 

ale po co tak? wyciagasz srodek z Twojej oryginalnej wtyczki - rozowe cos. wtykasz na piny w nowym zaworku, zaciagasz guma i smiga.

 

pozdro

 

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze lepiej kupić nową wtyczkę półokrągłą w ASO i przełożyć piny ze starej wtyczki do nowej, żeby to miało "ręce i nogi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze lepiej kupić nową wtyczkę półokrągłą w ASO i przełożyć piny ze starej wtyczki do nowej, żeby to miało "ręce i nogi".

 

a ile ta wtyczka w ASO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro gość o nicku ktnO1 sprzedaje N75 i jak ktoś ma inną wtyczke to do zaworka proponuje dokupic wtyk za 15zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ile ta wtyczka w ASO ?

Myślę, że około 30pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktoś z was się orientuje czy N75 o tych numerachV W 1J0 906 627 A. bedzie się nadawał do bory której nr katalogowy czujnika jest VW to 1H0 906 627 i ewentualnie do Passata 1.9TDI ,silnik ATJ rocznik 2000 .

Gosć zapewniał mnie że ten czujnik VW- AUDI 1J0 906 627 A. bedzie pasował do bory i passka tylko że trzeba będzie z wtykiem pokombinować,niby podobno wszystkie N75 są takie same tylko różnią się wtyczką i mogą być odwrucone podłączenia do wężyków gómowych,pytam bo moge zakupić nowe czujniki 2szt po 100zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności