Skocz do zawartości
daree

Kontrolka cisnienia oleju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

(szukam ale nic nie znajduję)

Panowie mam jedno pytanie czy mozecie mi powiedziec jak to u was jest, a mianowicie; Gdy przekrecam kluczykiem w stacyjce do pozycji pierwszej zapalaja sie wszystkie kontrolki i po ok. dwóch sekundach wszystki gasną pozostaje tylko zapalona kontrolka ładowania akumulatora (silnik nie pracuje). Czy nie powinno być tak ze kontrolka cisnienia oleju powinna gasnąć dopiero po uruchomieniu silnika ??? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie gasna poza ładowaniem. Niekiedy troche dluzej świeci kontrolka świec żarowych umnie w dieslu. Po odpalenu wszystkie powinny zgasnąć. Chyba że jest kontrolka pasów, niski stan okładzin hamulców itp. Z zalożenia ma zgasnąć wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doklładnie jak napisał kolega molo wszystkie gasna poza ładowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

(szukam ale nic nie znajduję)

Panowie mam jedno pytanie czy mozecie mi powiedziec jak to u was jest, a mianowicie; Gdy przekrecam kluczykiem w stacyjce do pozycji pierwszej zapalaja sie wszystkie kontrolki i po ok. dwóch sekundach wszystki gasną pozostaje tylko zapalona kontrolka ładowania akumulatora (silnik nie pracuje). Czy nie powinno być tak ze kontrolka cisnienia oleju powinna gasnąć dopiero po uruchomieniu silnika ??? Proszę o odpowiedź.

dwóch sekundach wszystki gasną pozostaje tylko zapalona kontrolka ładowania akumulatora (silnik nie pracuje

Tak ma być jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności