Skocz do zawartości
Grypsik

Centralny z pilota w orginale jak z fabryki :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przekopałem całe forum ale dokładnie takiego tematu (problemu) nie znalazłem.

 

Chodzi o orginalne sterowanie centralnym zamkiem w kluczyku Passata B3 93r. W większości pasków takie widzę ale na forum ni widu ni słychu dokładnie o takim.

Tylko w jednym temacie znalazłem opis podobnego ale z dwoma przyciskami ale sposób kodowania nie możliwy do przeprowadzenia na tym gdyż kluczyk (na zdjęciach) ma jeden przycisk. W środku jest tylko bateria i żaróweczka-dioda, żadnej elektroniki.

Jeszcze rok temu pamiętam działał. Obecnie ani drgnie. Bateria sprawna.

Wszędzie na forum są wskazówki do pilotów na podczerwień itd. ale z takim rodzajem pilota tematu nie znalazłem.

Próbowałem kodowac ale nic z tego.

Może ktoś coś wie więcej na ten temat, jak go uruchomic.

I jak to działa, gdzie znajdę odbiornik sygnału z kluczyka.

 

Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

Zdj?cie009.jpg

Zdj?cie019.jpg

Zdj?cie022.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kluczyk /na zdj./ ze zdalnym sterowaniem.

Ten przycisk służy tylko do oświetlania zamka.

Kluczyki ze zdalnym ster. posiadały 2 przyciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację to nie jest kluczyk od centralnego w 100%. Mam przy B4 podobny kluczyk ale tam obok przycisku jest taka malutka dioda (czerwona) a w twoim to nic innego jak latarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten pilot działał. Jak kupowałem paska to działał. Po nacisnięciu pompka zadziałała.

 

Kurde. Już teraz to zgłupiałem. Jak to niby jest lampka to jakim cudem wtedy centralny się załączył? Czarna magia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji, tam nie ma żadnej elektroniki, tylko żaróweczka i bateryjka, nic więcej.

może masz w aucie murzyna, który wygląda przez okno z samochodu, ty podchodzisz, pykasz a on otwiera i mu ostatnio jeść nie dałeś ?

 

Próbowałem kodowac ale nic z tego.

baterię kodowałeś ?

Edytowane przez MeCeNaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha ha. Ale jaja. Jak ktoś nie ma w głowie to ma w d....

 

Panowie dzięki za pomoc.

Widzicie, ja nie mam zielonego pojęcia o pilotach i tak cały czas się głowiłem dzlaczego teraz nie działa ten pilot???!!!

Kombinowałem na różne sposoby. Nawet zastanawiałem się jak TO ma działac skoro tam nic w tym kluczyku nie ma. Ale zawsze dochodziłem do wniosku że skoro wtedy działało to i teraz powinno, a co się okazało...

Wtedy to był właśnie inny kluczyk. Tylko że kluczyk został u kolesia a ja dostałem ten z lampką, "Co nie działa bo bateria padła i miałem sobie ją wymienic".

Wtedy byłem tak szczęsliwy z zakupu że nie myślałem o takich detalach.

 

Cóż, parę groszy jestem do tyłu.

 

Czy kluczyk z innego paska (ten sam model i rocznik) da się zgrac z moim sterownikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
baterię kodowałeś ?

 

Z tym kodowaniem baterii to dobre, he he...

 

A co do tego kluczyka od innego paska to nie wiem niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Tylko że kluczyk został u kolesia a ja dostałem ten z lampką...

Zaraz, zaraz.

Chcesz powiedzieć, że zostawiłeś poprzedniemu właścicielowi jeden z kluczyków do samochodu, który od niego kupiłeś? A po co mu kluczyk do już Twojego auta?

Albo ja czegoś tu nie rozumiem, albo zrobiłeś niezłą głupotę i napraw to (odbierz drugi kluczyk) jak najszybciej!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności