Skocz do zawartości
Czaplinek

Głosniki do b2 - jakie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakie głosniki wymiar i moc wsadzić do Kombi B2, orginały juz harczą, zalezy mi na dobrym dzwieku nie musi być jakieć super car audio, ale po prostu dobry dzwięk co umila chwile:).

 

Montować tylko w przednie drzwi czy na tył też? Jakie macie doświadczenia?

Radio mam zwykłe Beta - samo radio. Chyba 4 x 25W.

Głosników chyba nie ma juz takich pasujących trzeba cos pokombinować?

Prosze o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na Twoim miejscu zmienił bym wszystko. Bez żadnego szałowego car audio, ale od wymiany radia bym zaczął. 4 głośniki do tego i tyle. Możesz być ograniczony finansowo, to zrozumiałe. Jeśli chcesz zmienić głośniki to nie ma głośników które by "nie pasowały" :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje to w drzwi wchodza elipsy 4x6.. z tego typu glosnikow nie wyciagniesz super dziwku. najlepiej byloby wsadzic w drzwi okragle dystanse i zamontowac jakies fajnie 10tki bo wiekszy rozmiar to jo juz moze byc problem....

 

widzialem kiedys na allegro aukcje gdzie gosc dorabia takie wlasnie dystanse nawet wraz z kieszonka prosto do zamontowania w drzwi....

 

tez myslalem nad wymiana glosnikow.. ale na mysleniu sie zakonczylo :)... u mnie jeszcze siedza orginalne VW-skie elipsy i powiem wam ze nawet jeszcze "prawie" fajnie graja.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są dostępne fajne elipsy w naszych rozmiarach marki Herz....jako ze cena 2-ch głosników to koło 250zł to pewno w miare ładnie to gra...

ja osobiscie mam u siebie na przodzie sony x-plod 89mm z przejsciówkami na elipsy....i gra to średnio z minusem.... o basie zapomnijmy, jednakze jestem zwolennikiem orygonalu i w zyciu nie będe ciął boczków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiszu

Ja mogę napisać że różnica w dźwięku z firmowych głośników a takich za 20zł jest kolosalna. Oczywiście w tym samym rozmiarze 4x6. Z przodu w drzwiach mam JBL GTO które mogę każdemu polecić, niestety trochę kosztują i do tyłu kupiłem 4x6 za 50zł i szczerze zastanawiam się czy ich nie wywalić i zostawić samych JBL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z 4x6 Sinus Live robi fajne. 40W RMS odseparowany za 150 bodajrze zlotych

 

http://allegro.pl/item616555294_nowy_niemiecki_zestaw_separowany_sinuslive_4x6cala.html prosze. fajne sa. A sadze ze nie drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli często bywasz w Szczecinku to są dwa sklepy gdzie przypasujesz sobie głośniki w rozsądnej cenie ;-) info jeżeli chcesz to na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zlydzial1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności