Skocz do zawartości
Gość Słonik

"koreczki" w passacie ? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Słonik

No gosc mi mowil, ze jak bedzie zabezpieczał dól tzn wspawał ten kawałeczek to musi zdjąć fotele, dywaniki itp. Dopiero sie zacznie jak się zobaczy co tam jest :)

:wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie korki to żadna mania, im więcej tym lepiej mam na uwadze szczególnie te gumowe (czasami ukryte pod fabrycznym zabezpieczeniem) korki służą przy produkcji jako otwory technologiczne potem jako otwory do wewnętrznego zabezpieczenia antykorozyjnego i sa tak usytuowane aby można było natrysnąć cały profil zabezpieczenie wewnętrzne jest bardzo istotne. Nie mamy co narzekać VW jest jednym z lepiej zabezpieczonych aut. Nie mogę wstawić fotek( mimo opisu jak to robić) ale podam link do mojego postu na temat gnicia Fiata tam są fotki http://autokacik.pl/showflat.php?Cat=0&Number=279200375&an=0&page=0#Post279200375

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek
Czy pominac podkład?

Nie, nie pomijaj podkładu.Im więcej warstw jakiejkolwiek powłoki tym lepiej.

Troche się dziwie bo w moim pasku który był 6 lat starszy od Twojego tylko przy jednym koreczku były śladowe ilości rdzy którą bez problemu usunąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Słonik
Czy pominac podkład?

Nie, nie pomijaj podkładu.Im więcej warstw jakiejkolwiek powłoki tym lepiej.

Troche się dziwie bo w moim pasku który był 6 lat starszy od Twojego tylko przy jednym koreczku były śladowe ilości rdzy którą bez problemu usunąłem.

 

Heh tez sie dziwie przebieg budy okolo 300.000 km... nie wiem jak Twoj.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakładajac, ze chce sie jezdzic autem 2-3 lata to wypada zrobic ponowna konkserwacje podwozia

 

Konserwację podwozia powinno sie przeglądnąc przed i po zimie i ewentualne ubytki uzupełnić, co do profili zamkniętych to zalecane jest co 2 lata profilaktycznie wtrysnąc odpowiedni srodek do profili.

 

Pozdro :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość -uki-

Słonik, to się ciesz, widać gość podchodzi do sprawy kompleksowo. Nie sztuka pospawać to, co widać na pierwszy rzut oka. Poza tym, jakby zaczął spawać coś pod podłogą bez wyjęcia wykładzin i wygłuszenia, mógłby Ci w środku ognisko rozpalić (gorąca blacha + łatwopalne materiały) :)

A tak przynajmniej kompleksowo Ci zabezpieczy całą podłogę :ok: (miejmy nadzieję :evil: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności