Skocz do zawartości
slawek83

zatrzaśnięte drzwi od kierowcy

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam zatrzasniete drzwi od kierowcy nie idzie otworzyc ani od zewnatrz ani od srodka. centralka wszystko dziala. szukalem duzo na forum ale nie znalazlem tego tematu na ktory mam problem.po prostu nie wiem jak je otworzyc prosze o wyrozumialosc pomózcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli central odblokowywuje to spróbuj dopchnąć drzwi i jednocześnie je otwierać miałem taki problem gdy za bardzo podciągnołem linkę od klamki zewnętrznej:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pomogło probowalem i nic:(. moze ktos mial taki przypadek albo orientuje sie o co chodzi .... bym byl bardzo wdzieczny. chodzi mi tylko o otwarcie drzwi bo zatrzasnely sie i nie moge otworzyc od kierowcy........:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a central otwiera i rygiel wyskakuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak central otwiera i rygiel wyskakuje ale lekko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdo podobnie rozleciała się dziwigienka która odblokowywuje zapadkę zamek składa się z dwóch części tam gdzie jest krzywka znajduje się mechanizm blokujący i tam coś padlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak otworzyc drzwi zeby do zamka sie dostac bo sa zatrzaśniete....pomózcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo i okazało się że linka która haczy o klamke spadła z niej, jedyna opcja to zdjąć boczek z górnej krawędzi drzwi czyli odchylić na ile sie da i zobaczyć czy u Ciebie tez linka spadła jezeli tak to wystarczy założyc ją ponownie a jak nie to mogła się urwac końcówka w zamku a tego to juz nie wiem jak zrobić

 

P.S. najlepiej przy otwartej szybie :)

Edytowane przez Ziewal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności