Skocz do zawartości
pol7777

komu poleciał dowód za HIDa????

Rekomendowane odpowiedzi

prawda jest taka, że nawet jeśli masz hidy w soczewkach a na kloszu NIE MA homologacji na xenon to policja MA PRAWO zabrać Ci dowód rejestracyjny
I to jest odpowiedź na twoje pytanie. To że policjant ci chciał zabrać dowód miał całkowitą rację. Ja sam mam zamontowane HIDy i nie mialem żadnych kłopotów z policjantami ani stacją obsługi pojazdów w czasie przeglądów rejestracyjnych. Jak na razie nikt nie odpowiedzial twierdząco że miał zabrany dowód oprócz ciebie a temat wisi od marca. Kiedyś ktoś opisywał podobny przypadek na forum, być może to byłeś ty a być może w którymś z tematów o HIDach czy ksenonach. Poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to jest odpowiedź na twoje pytanie. To że policjant ci chciał zabrać dowód miał całkowitą rację.

 

Nie, to nie jest odpowiedź na moje pytanie, bo ja nie pytałem czy miał do tego prawo. Wiem bardzo dobrze co jest wymagane do prawidłowego użytkowania lamp wyładowczych. Wiem jakie musi być oznaczenie lamp. Chodzi oto, że ja jak narazie spotkałem się z jednym nadgorliwcem, bo w mojej miejscowości nawet policjanci mają hidy w passatach. Byłem ciekawy jak jest gdzie indziej. I tak to ja zakładałem tamten temat, a raczej ten. Ale to było pawie rok temu i byłem ciekaw czy coś się zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_zamkniety

 

jeśli komuś jeszcze poleci dowód za HIDa i będzie chciał się wyżalić, to poprosze na PW. Wszystkim to przeszkadza, nie jest to legalne, każdemu przeszkadza itd. To wiemy!

 

Pytanie O Xenon do zwykłych lamp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności