Skocz do zawartości
VALDI

Antena SUNKER CB1 - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

kolego nie da rady aby w 100% chodziło ci idealnie cb bo ty możesz mieć zestaw za powiedzmy 900zł nawet a i tak będziesz słyszał szumy bo nie którzy mają raz gów.... zestawy po 150zł i szumią albo nie zestojąną antenke z radiem , a co do kupna radia to jak chcesz zaoszczędzić to uniden xl 520 + sirio ml145 i będzie chulało dobrze mogę powiedzieć nawet ,że tak samo jak johnny II co kosztuje o wiele więcej ew. możesz kupić coś innego z unidena np. pc 68xl też z antenką sirio ml145 albo as 100 jak chcesz krótszą i napewno to 68 bije na łeb i szyje presienta bo wg. to bardzo przeceniona firma która wyrobiła sobie markę i jest w dodatku droga a jakościowo jest lipa czemu to wiem ??? kumpel wydał 700zł na presienta johnnego II asc + presient ml 145 i co i lipa szumi i wogóle niby fajny zasięg ale nie kiedy to naprawdę uwierzcie mi trzeba radio wyłączyć !!! więc ja tobie poleciłbym unidena pc 68 + sirio ml 145(orginalne a nie podróbka sunklera) !!! tyle odemnie !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega "mateogti" się rozpisał o wyższości Unidena nad Presidentem a czy kolega wie że to jedna i ta sama firma i przez tych samych Chińczyków na tych samych liniach produkcyjnych składane są te radia radia. Po II anteny nie stroimy z radiem, tylko antenę z samochodem - taki skromny wywód w tym kierunku. Po III wszystko co wychodzi od Presidenta i ma oznaczenie II (Jony,Herbert,Jonson, Jackson) to jest badziew. Po IV czytając wypowiedzi ludzi którzy chwalą sobie Unideny - mieliście w życiu jakieś inne radia oprócz Cobra 19DXIV czy Alan 100plusiak ? Chodzi mi o górna półkę sprzętu CB ? Po V. szumy są wpisane w krajobraz CB i nic z tym nie poradzimy ponieważ w paśmie 26,960 ~ 27,400 działa np. sprzęt medyczny, latarnie, mocno mogą nam umilić życie czasowe włączniki świateł np: u sąsiada z oświetleniem ledowym, bankomaty, instalacja w ziemi od 1-4 esy, czy też w sezonie letnim kosiarki do trawy - (niedowiarkom proponuje sprawdzić osobiście)

Edytowane przez winiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem uniden to to samo co presient tylko ,że dopuszczony uniden jest na rynek USA a presient na europejski co do radii wyżej półki to niestety nie mam nic wspólnego z nimi ,a te johnny II i inne z presientów z serii II to naprawdę badziew i zgadzam się z tobą w 100% badziew jakich mało , a co do unidena pc 68 widziałem jak to chula i nie ma porównania do johhnego II czy unidena wymiata ładnie ojciec ma takiego na swoim aucie unidenka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

na początek kup unidena 520 pojeździsz zobaczysz jak szumi, może masz kolesi co mają inne radia podmienisz posłuchasz.Na plus ubota jest wielkość taka jak w presidencie a o połowę tańszy.Jak nie będzie pasował to sprzedasz.Może uda ci się kupić filipińczyka podobno o wiele lepsze od chinczyka, tylko jeden minus używane.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zrobiliscie mi tera zamieszanie w glowie ...

Ja Wam powiem dlaczego uparlem sie wczesniej na Johnnego II ASC ...

Prosta sprawa ... kolega ma w aucie ... potencjometr ustawiony na ASC i nic go nie obchodzi ... boje sie ze bede musial w tym radiu Uniden krecic ta galka :/ (nie znam sie na tym kompletnie) Raz mialem radyjko to mnie krew zalewala ile ja sie w nime nakrecilem ... troszke dalej pojedziesz i znowu krecic ... i tak co 3min :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VALDI jak masz wyłożyć 500zł za Johnnego II ASC ... to weź lepiej dołóż sobie 50pln i kup sobie President Walker ASC

http://www.ceneo.pl/694146

o niebo lepsza konstrukcja i jedno z lepszych radyjek od Presidenta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmiarowo jest taki jak JOHNNY? bo chcialem radyjko wlozyc w miejsce popielniczki ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no walker jest rozmiarowo "trochę" większy ale to jest radijko godne polecenia !!! takie samo jak uniden pc 78 ale ma do tego presient asc więc nie ma co bierz i się nie zastanawiaj bo o niebo lepsze jest od johnnego!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dodam ,ze jak masz kupowac radio ,to nie pchaj sie juz w Unidena,to juz historia i do tego nie legalna ,poszukaj na forach internetowych o CB i zobaczysz ze juz wielu odradza w obecnym czasie kupna Unidena ,bo jest wiele innych ciekawych marek i calkiem przyzwoitych w takiej samej kasie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta antenke SUNKER CB1 - Panowie masakra!

Jezeli pod ta antena jest magnes ... to ja jestem ...

Stawiajac ja na bagazniku to bankowo przy predkosci 70km leci jak nic ... a co dopiero przy prędkościach < 130km

Parodia ... zero jakiegos wykonczenia tego magnesu (jakas guma czy cos) ... no ale za taka cene nie ma sie co dziwic :) - stanowczo odradzam ...

 

Fakt faktem - z daleka sie ladnie prezentuje (ta cewka daje taki bajerek) hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

a ja dodam ,ze jak masz kupowac radio ,to nie pchaj sie juz w Unidena,to juz historia i do tego nie legalna ,poszukaj na forach internetowych o CB i zobaczysz ze juz wielu odradza w obecnym czasie kupna Unidena ,bo jest wiele innych ciekawych marek i calkiem przyzwoitych w takiej samej kasie...

Nie rozumiem "nie legalna" chyba chodzi ci o kradzione to tak .Zawsze ktoś coś polecał a drugi odradzał.Na początek można zobaczyć niż przepłacać za presidenta. Ty masz yosana na razie piszesz że jest ok ale zobaczymy dalej jak z nim jest.A ubot to sprawdzone radyjko,wiadomo że są lepsze ale za te pieniądze chyba nie jest złe.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wiadomo było ,że lipa ale jak coś to będziesz miał eksponat do garażu heh !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to będziesz miał eksponat do garażu

może drapaczkę do pleców

"VALDI" co tym razem w oko wpadło na ALLEDROGO PL ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"VALDI" co tym razem w oko wpadło na ALLEDROGO PL ??

ale smieszne :P aktualnie nic ...

teraz kolejne zakupy w pierwszej kolejnosci bede konsultowal z Wami ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh po to jest to zacne forum!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności