Skocz do zawartości
kasiulek88

Inny pilot kluczyka do kodowania?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i oczywiście pozdrawiam.

Mam takie pytanie poniewaz nie do końca jestem pewny:

Czy da sie zakodowac inny pilot o częstotliwosci 433mhz do passata?

Oczywiście mam dwa swoje kluczyki z immo... tylko ze jeden mam zwykły a drugi z pilotem tylko ze juz nie działa.

Jezeli probowalbym zakodowac pilot od innedo passata badz np. audi o tej czestotliwosci to by sie dało??

 

Dziekuje za sugestie i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam i oczywiście pozdrawiam.

Mam takie pytanie poniewaz nie do końca jestem pewny:

Czy da sie zakodowac inny pilot o częstotliwosci 433mhz do passata?

Oczywiście mam dwa swoje kluczyki z immo... tylko ze jeden mam zwykły a drugi z pilotem tylko ze juz nie działa.

Jezeli probowalbym zakodowac pilot od innedo passata badz np. audi o tej czestotliwosci to by sie dało??

 

Dziekuje za sugestie i pozdrawiam

 

 

Od innego passata owszem, będzie działać. Czy od audi to nie wiem, ale wydaje mi się, że tez powinien chodzić. Oczywiście jeśli częstotliwość będzie taka sama jak twojego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się od innego paska ale trzeba znaleźć z takim samym numerem części. Sama częstotliwość to za mało, bo albo będzie, albo nie będzie działał. Zresztą jest bardzo obszerny temat o kluczykach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Da się od innego paska ale trzeba znaleźć z takim samym numerem części. Sama częstotliwość to za mało, bo albo będzie, albo nie będzie działał. Zresztą jest bardzo obszerny temat o kluczykach.

 

Tu się nie zgadzam, że musi być taki sam numer części. Osobiście oryginalnie posiadam jajowaty kluczyk z pilotem o numerze 3BO 959 753 G i bezproblemowo zakodowałem sobie drugi, tym razem scyzoryk, o numerze 1J0 959 753 A. Oba oczywiście na 433 mhz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu się nie zgadzam, że musi być taki sam numer części

Nie musi, ale niekoniecznie ten z innym numerem będzie działał tak jak powinien (przetestowane na sobie) Ja kupiłem z innym numerem i działa mi tylko otwieranie i zamykanie drzwi, a bagażnik i otwieranie/zamykanie szyb z pilota już nie działa. :) Poprzednio kupiłem jeszcze inny, i wszystko śmigało jak należy. Z tymi kluczykami to trzeba by wiedzieć który jest zamiennikiem którego i wtedy było by :ok: a tak to tylko szczęście się liczy przy kupnie.

 

EDIT//

Poza tym nigdzie nie napisałem że musi :P:)

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności