Skocz do zawartości
danek

Przelozenia skrzyń 6S

Rekomendowane odpowiedzi

Podajcie przyklady jakie macie prędkosci na 6tym biegu? Bo u mnie jest ok 150km/h przy 3 tys obr.Natomiast w golfie 4 przy 3 tys mam ok 160 km/h.I nie wiem czy 4motion ma z założenia krótszą szóstke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Hej troche nie na temat - ale mam tez AVF ( 166,2 KM/360nm ;) i tez 4M. Testowalem go ostatnio w DE na autostradzie - 3 osoby ( kierowca 90kg, 2 pasazerow lacznie wszystko dodatkowe 200kg + pelen bak ). Na 6 stym biegu przy 4200-4300 predkosc 220km/h. Gdybym jechal sam i bylo wiecej miejsca ( spory ruch ) to moze - dluuugo by to zajelo - pojechalby 230 ...

Ogolnie niezle sie nim jezdzi - na ile masz go zawirusowanego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chemik
Bo u mnie jest ok 150km/h przy 3 tys obr.Natomiast w golfie 4 przy 3 tys mam ok 160 km/h.

 

Przy takich predkosciach wskazania predkosciomierza moze roznic sie od wartosci rzeczywistej do 15 km/h na minus... Wiec roznica 10 km/h pomiedzy dwoma predkosciomierzami w dwoch autach mozna zrzucic na niedoskonalosc metody pomiaru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kisila.Nie wiem jaki mocny jest mój wirus. Podejrzewam zeby go porzadnie zhamować musialbym znalezc hamownie 4-ro rolkową.Pisal mi go mr goodhope z Poznania :643:

Powiedz czy masz tez taki efekt ze ciagnie mocno na pierwszych 4-ech biegach a 5 i 6 juz odczuwalnie gorzej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisila

Danek - u mnie byl robiony u Chojnackiego ... co do osiagow - idzie raczej rowno na wszystkich biegach - choc naturalne jest ze na wyzszych slabiej - ale nie jest to jakos szczegolnie odczuwalne. Co do hamowni jest min w Wawie VTG - szybko sprawnie i milo.

Przy wyższych predkosciach 5 i 6 bieg przyspiesza calkiem żwawo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

apropo skrzyni mam pytanie czy jest jakaś 6biegowa kompatybilna z 1.8T ? Albo czy kiedykolwiek była montowana w 1.8T jakaś 6'tka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności