Skocz do zawartości
damianko

Kawairnia - Kraków....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdeczenie forumowiczów...

 

 

Jako że jakoś w najbliższym czasie planuje zrobić niespodzianke mojej "ulubionej koleżance" i zabrać ją do Krakowa to chciałbym abyście mi polecili jakąś miłą i klimatyczną kawiarnie właśnie w tym mieście :)

 

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo, można wyliczać i wyliczać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdeczenie forumowiczów...

 

 

Jako że jakoś w najbliższym czasie planuje zrobić niespodzianke mojej "ulubionej koleżance" i zabrać ją do Krakowa to chciałbym abyście mi polecili jakąś miłą i klimatyczną kawiarnie właśnie w tym mieście :)

 

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Damian

 

W "Nie kłam kochanie" pokazana jest fajna knajpka w KRK. Od razu będziesz mógł potańczyć z cyganami itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kawiarni w Krk to tak jak kuczlaw napisał jest ich niesamowicie duuużo:D chodzi Ci tylko o kawiarnię, czy na przykład fajną restaurację, czy wykwintną, czy co?? :D bo jeśli chodzi akuratnie o krk to na każdą okazję się znajdzie odpowiednie miejsce;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ile chcesz za ta kawę zapłacić :D Bo można i 5 pln jak i 50 pln :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinku,dokładnie jak napisałeś.. do dziś mam paragon z przed 2 lat, za dwie małe kawy i dwa razy lody 68pln.!Makabra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Makabra!
a tam od razu makabra;) nie ma to jak w lecie na płycie rynku zjeść w jakimś ogródku fajne lody, wypić dobrą kawę i cieszyć się tym klimatem... Nie znacie się:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj się lepiej gdzie zaparkować ... mogę Ci polecić parkowanie na Galerii Krakowskiej bo jest najbliżej i masz pewne miejsce - do rynku 5 minut na nogach. Pierwsza godzina za darmo, druga za 2pln i chyba każda kolejna 4zł.

 

Powyżej wypowiadają się chyba jacyś dusi grosze. Porzadny bukiet kosztuje więcej niż te 50pln'ów! :P Taki wypad do Krakowskiej klimatycznej kawiarni, zwłaszcza dla osób które nie są obyte z tym miastem jest naprawdę warte każdych pieniędzy!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artuj masz swieta racje :ok: zaarkuj pod Galeria Krakowska spacerkiem do rynku po drodze kupujesz piekny bukiet kwiatów u kwiaciarek Krakowskich nastepnie idziesz do jednej z setek kawiarenek i cieszysz sie klimacikiem :

parking : 10 zł

Bukiet :50 zl

kawa :10 zl

ciacho : 10 zl

WRAZENIA : BEZCENNE

:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki wypad do Krakowskiej klimatycznej kawiarni, zwłaszcza dla osób które nie są obyte z tym miastem jest naprawdę warte każdych pieniędzy!
spacerkiem do rynku po drodze kupujesz piekny bukiet kwiatów u kwiaciarek Krakowskich nastepnie idziesz do jednej z setek kawiarenek i cieszysz sie klimacikiem :

parking : 10 zł

Bukiet :50 zl

kawa :10 zl

ciacho : 10 zl

WRAZENIA : BEZCENNE

I ja się zgadzam z tym w 1000000% to miasto i to miejsce ma swoją magię wartą wszystkiego!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ja się zgadzam z tym w 1000000% to miasto i to miejsce ma swoją magię wartą wszystkiego!!

 

I właśnie dlatego chcem ją zabrać do krakowa tylko czekam na taką minimalnie lepszą pogode :)

 

Marcinku,dokładnie jak napisałeś.. do dziś mam paragon z przed 2 lat, za dwie małe kawy i dwa razy lody 68pln.!Makabra!

 

Powiedzmy że takie doszty byłby dla mnie do przyjęcia :) Choć w najfajnieszej/najprzyjemniejszej (nie mylić z najdroższą) kawiarni w Kielcach zapłaciłbym za to ok. 45....

 

Tak jak ktoś już wspominał ładny bukiet róż kosztuje 90 zł... przynajmniej w czwartek tyle zapłaciłem...

 

 

 

 

Dodam że nie szukam wykwintnej resteuracji, pubu, ale takiej jak już wspominałem miłej, przyjemnej, klimatycznej kawiarni... takiej po której przekroczeniu porgu wiemy że to jest to miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takiej po której przekroczeniu porgu wiemy że to jest to miejsce
wiesz każdy ma inne gusta.... osobiście dla mnie klimatyczne i fajne knajpki są na chwilę obecną na Kazimierzu, nie w samym centrum Rynku, ale właśnie na Kazimierzu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na ciasto i kawę to np. Siesta Cafe.

 

Coś do jedzenia to np. Restauracje - Gruzińskie Chaczapuri.

 

Shisha Club - stylowa arabska restauracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś do jedzenia to np. Restauracje - Gruzińskie Chaczapuri.

Byłem rzeczywiście smacznie i w miarę nie zdzierali. Ale za kawę 50 zł ? :eek:

Rynek ładny ale ja nie lubię kawiarni. Więc ci nie polecę. Obszedłem dookoła, poszliśmy do zamku. To była wycieczka zaplanowana przez moją połowicę. Nie powiem co dalej się działo bo do dzisiaj mam niestrawności ( w każdym razie parę dni miałem w Zakopanem rozwalonych). Miasto (rynek) ma ten swój klimat ale reszta jak w innych miastach.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawa, że Kraków jest pięknym miastem. Tak jak Iza mówi, ja również preferuję sam Kazimierz od Starego Miasta (choć wypicie piwa/kawy letnim wieczorem na Rynku też jest bardzo miłe).

Na Kazimierzu mogę Ci polecić Mleczarnie, bardzo klimatyczna i zachowana w starym stylu knajpka na rogu Meiselsa i Bożego Ciała. Niedaleko stamtąd nad Wisłę i na Wawel, idealne miejsce na romantyczny spacer.

Ewentualnie zaraz obok Alchemia, bardzo magiczna knajpka ;), szczególnie jak ktoś lubi posłuchać dobrej muzyki na żywo.

 

Kraków - dobry wybór :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I ja się zgadzam z tym w 1000000% to miasto i to miejsce ma swoją magię wartą wszystkiego!!

 

w Elblągu nie byłaś......... :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejżałem zdjęcia z Alchemii w internecie i myśle że będzie akurat :) Oczywiście gdyby ktoś miał jakieś ciekawe propozycje to jestem jak najbardziej otwarty :)

 

Pozostaje tylko poczekać na jakiś weekend z ładną pogodą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Drukarnię na podgórzu, knajpa na Kazimierzu, zaraz nad Wisłą... ;-)

 

http://www.drukarnia-podgorze.pl/

 

I jeszcze jedna knajpkp, bardzo mała i a zaułku, cięzko znaleźć ;-)Cafe zakątek

 

http://www.cafezakatek.w.krakowie.pl/

 

Pozdrawiam

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności