Skocz do zawartości
pbalsam

przedłużenie gwarancji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Za kilka dni odbieram Paska B6, w ciagu pol roku mozna sie zdecydowac na przedluzenie gwarancji do 5 lat za kwote 3,5 tys. złotych.

 

Czy ktos z was skorzystal z tej opcji, badz przygladal sie regulaminowi i wie jak to funkcjonuje?

 

Z tego co zdazylem sie dowiedziec to jest to gwarantowane poprzez jakas firme ubezpieczeniowa (Commercial lub Allianz).

 

Pozdrowka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest dużo informacji:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=21987&highlight=przed%B3u%BFona+gwarancja

 

w salonie możesz dostać książeczkę z regulaminem, nazywa się to Volkswagen Life Time. Ja wykupiłem pełny pakiet przy odbiorze Passata, bo niecałe 3500 zł na 3 lata to śmieszne pieniądze w stosunku do wartości auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem troche sceptyczny co do tego ubezpieczenia, po pierwsze , że robi to allianz a oni czepiają się wszystkiego żeby nie płacić, po drugie po przeczytaniu warunków praktycznie każdą usterkę można zanegować, fakt 3500zł to nie dużo w stosunku do wartości auta, tylko najgorsze w tym wszystkim jest to , że to jest stosunkowo nowa oferta i auta objęte tą gwarancją się jeszcze nie zaczęły psuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Za kilka dni odbieram Paska B6, w ciagu pol roku mozna sie zdecydowac na przedluzenie gwarancji do 5 lat za kwote 3,5 tys. złotych.

 

Czy ktos z was skorzystal z tej opcji, badz przygladal sie regulaminowi i wie jak to funkcjonuje?

 

Z tego co zdazylem sie dowiedziec to jest to gwarantowane poprzez jakas firme ubezpieczeniowa (Commercial lub Allianz).

 

Pozdrowka!

 

 

Wziąłem - trochę na ryzyk fizyk ale zobaczymy.

Jest kilka pakietów różniących się cenowo. Najtańszy obejmuje np. blok silnika ale BEZ paska rozrządu, następny obejmuje już ten pasek (tzn. uszkodzenia wynikłe z jego zerwania). Mam ten najdroższy bo różnica w cenie nie jest b. duża a ten pakiet powinien chronić całe wyposażenie np. webasto itp.

Zobaczymy jak się coś posypie ;)

Po upływie 6 miesięcy od odebrania auta koszt tego ubezpieczenia rośnie o 20%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności