Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy:) Mam taki trochę irytujący problem a mianowicie:

Mam zrobione tak że po włączeniu radia(MFD) włącza się razem z nim HDD Player.

I jak mam włączone np. jakąś piosenkę i odpalę auto to navi się wyłącza i włącza a razem z nim HDD Player i muszę znowu szukać i włączać piosenkę albo teledysk:633: Jakieś rady?:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłąncza sie bo w navi jest taka opcja że oglądanie w czasie jazdy jest zabronione !!!!!!ale mozna to wyłaczyć czytałem gdzies zobacz na google .:o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chodzi mi o to. A to już mam zrobione. Chodzi mi o to że jak odpalę auto to navi się restartuje i dysk też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba coś z pradem ,wygląda na to jak by przy odpaleniu go brakowało a miałeś dobrze podłączone czy nagle się stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale navi zawsze tak robi przy włączaniu silnika

 

 

Robi i będzie robiła. W passacie jest tak zrobione że jak odpalasz auto to rozłącza radio i na tym 6 pinie w navi też zanika napięcie. Nic z tym nie zrobisz, chyba że pod navi podepniesz na stałe zasilanie, ale wtedy gdy wyciągniesz kluczyk ze stacyjki to radio nie wyłączy się i będziesz musiał sam je wyłączać.

Edytowane przez gbels

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_tytul1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie chodzi mi o to. A to już mam zrobione. Chodzi mi o to że jak odpalę auto to navi się restartuje i dysk też

 

A jak zdjąłeś blokadę oglądania filmów podczas jazdy? Samodzielnie czy w warsztacie? Przypuszczam że raczej ta druga opcja, więc mam od razu pytanie o koszt takiej modyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak zdjąłeś blokadę oglądania filmów podczas jazdy?

 

Było już o tym tyle razy pisane. Przypomnę: żeby zdjąć blokadę oglądania w navi MFD wystarczy odpiąć sygnał gali z wtyczki (można zrobić to na jakimś włączniku) stracisz wtedy tylko automatyczne podlaszanie radja względem szybkości auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć koledzy:) Mam taki trochę irytujący problem a mianowicie:

Mam zrobione tak że po włączeniu radia(MFD) włącza się razem z nim HDD Player.

I jak mam włączone np. jakąś piosenkę i odpalę auto to navi się wyłącza i włącza a razem z nim HDD Player i muszę znowu szukać i włączać piosenkę albo teledysk:633: Jakieś rady?:confused:

Wiem dokladnie o ci Ci chodzi.

Ja u siebie sterowanie rozwiazalem tak jak na zdjeciu. Jesli nie uzywam HDD - mam go recznie wylaczonego, jesli chce go uzywac HDD zalacza sie po przekreceniu stacyjki jednoczesnie odlaczajac sygnal Gali aby ogladac filmy w czasie jazdy.

 

Rozwiazaniem Twojego problemu jest wykonanie ukladu opuznionego wylaczania HDD np 1min. Wtedy przy rozruchu silnika nawet gdy MFD sie wylaczy HDD bedzie mial napiecie i po ponownym wlaczeniu MFD , Twoj HDD bedzie nadal pracowal i pamietal wybrany utwor.

Jedyny maly minus to to ze po wylaczeniu MFD, HDD pracuje jeszcze chwile - ale mysle ze to nie problem.

t_sterowanie_530.jpg

Edytowane przez navik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota navik. Tylko jak byś mógł fotkę dać w większej roździelczości, bo przy powiększeniu nie można nic rozczytać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności