Skocz do zawartości
Vicktor

Ograbione B5 - Co zamontować?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłem właśnie Passata B5 z 2002 roku. Wszystko ładnie pięknie, ale nasi niemieccy "przyjaciele" rozgrabili trochę autko :/

W samochodzie była zamontowana nawigacja MFD i zmieniarka w bagażniku. Pozostała jedynie wielka dziura w desce rozdzielczej i dwa sloty w bagażniku (nie mam pojęcia co mogło być w drugim :( )

 

Pytanie moje jest następujące:

 

Co zamontować teraz? Myślałem nad oryginalnym Delta 6 - ładnie wypełni tą dziurę i wkomponuje się do reszty. Największy minus tego rozwiązania to brak mp3. Jest możliwość wyprowadzenia w jakiś sposób wejścia AUX z tego radia, żeby podłączyć odtwarzacz mp3? Czy może kupić jakieś inne radio? Tylko jakie? Normalne radio zostawi połowę tej dziury :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda zabezpieczenie przed kradzieżą?

tzn. czy jest nadzieja,że zagości na dłużej w naszym autku?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy jest nadzieja,że zagości na dłużej w naszym autku?

na to pytanie chyba nikt nie zna odpowiedzi :(

czy wymiary są takie same co MFD - może wprowadził bym nowe zmiany ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymiary 2 din, czyli takie same.

trzeba by takie cudo samemu zabezpieczyc, srubami poprzykręcac troche pokombinowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy sam smigam w moim autku na nie orginalnej 2dinowej maszynie ze stalym wyswietlaczem i powiem tak... postanowilem przerobic panel na 1don i zamontowac radio z wysuwanym 7 calowym panelem bo to jednak bezpieczniejsze jest.... Na zjodzieja zadne srobki nie dadza rady tylko Ci tapicerke bardziej zniszczy przy wyrywaniu radia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mbta

 

Myślałem nad oryginalnym Delta 6 - ładnie wypełni tą dziurę i wkomponuje się do reszty. Największy minus tego rozwiązania to brak mp3. Jest możliwość wyprowadzenia w jakiś sposób wejścia AUX z tego radia, żeby podłączyć odtwarzacz mp3? :/

Proponuje zobaczyć tutaj :

http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=40&Itemid=11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam coś takiego i jestem bardzo zadowolony:580:czyta wszystkie pamięc, ale powyżej 1GB się rtoche przycinają w tym urządzeniu:585:, ale ogólnie na :ok:

ja używam 1GB gdzie w zupełności wystarczy :) i jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności