Skocz do zawartości
panther2

Wąż łączący 058 145 856 J a 058 145 856 C

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pytanie dotyczące węża łączącego, jest to wąż umiejscowiony pomiędzy rurą ciśnieniową a intercoolerem występujący pod numerem 058 145 856 J w ETCE. Czy jest taki sam jak wąż o nr 058 145 856 C ???

Wąż o nr z C występuje na alledrogo, zadałem pytanie sprzedającemu czy będzie pasował do paska którego mam, odpowiedź była twierdząca ze tak. Pomimo tego mam wątpliwości stąd moje pytanie do Was.

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam pytanie dotyczące węża łączącego, jest to wąż umiejscowiony pomiędzy rurą ciśnieniową a intercoolerem występujący pod numerem 058 145 856 J w ETCE. Czy jest taki sam jak wąż o nr 058 145 856 C ???

Wąż o nr z C występuje na alledrogo, zadałem pytanie sprzedającemu czy będzie pasował do paska którego mam, odpowiedź była twierdząca ze tak. Pomimo tego mam wątpliwości stąd moje pytanie do Was.

 

pozdr

 

Z tego co pamietam w wezach od IC do wlotu do kolektora jest tylko ruznica iz jedne sa z obramowka do chlodnic z zatrzaskami a drugie sa z koncem gumowym przystosowane do cybantow zaciskowych.

Ps. ten pan sam nie wie pewnie jaka ruznica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąż o który pytam to jak to napisał Brudek ten

a drugie sa z koncem gumowym przystosowane do cybantow zaciskowych.
, czyli na opaski zaciskowe. Taki też jest w wystawiony na aukcji. Różnica pomiędzy oznaczeniem węży dotyczy liter kńcowych J ( taki mam) a C (taki wystawiony). Niemam ochoty na nowy wydawać 370 zł (tyle krzykneli w ASO :eek:) dlatego szukam używki, lecz nigdzie nie występuje oprócz tej która jest na aledrogo. Wobec tego czy będzie pasował z literką C czy też nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli na opaski zaciskowe. Taki też jest w wystawiony na aukcji. Różnica pomiędzy oznaczeniem węży dotyczy liter kńcowych J ( taki mam) a C (taki wystawiony). Niemam ochoty na nowy wydawać 370 zł (tyle krzykneli w ASO :eek:) dlatego szukam używki, lecz nigdzie nie występuje oprócz tej która jest na aledrogo. Wobec tego czy będzie pasował z literką C czy też nie?

 

Tak na opaski.

Tobie pewnie chodzi o ten http://www.allegro.pl/item540525367_vw_audi_waz_intercoolera_8d0_145_840_m.html

jak chcesz zadzwon jeszcze tu

http://moto.allegro.pl/item540144236_pas_przedni_wzmocnienie_vw_passat_b5_z_wysylka.html

oni maja dosc duzo czesci do paskow w sklepie nie tylko na allegro ja odnich kupowalem wlasnie pas przedni i bez zarzutu stan zeczy taki jak mowia. moze beda mieli. a jesli ty masz ten waz tez na opaski zaciskowe i mniejwiecej wygiety tak jak tamten to moim zdaniem bedzie pasowac a do twojego auta jeszcze jest oznaczenie weza w etce 058 145 856 A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzoniłem na kilka szrotów i nikt, ale to nikt nie ma takiego węża (ale rarytas :636:), czy faktycznie pozostaje mi zakup na allegro i ryzyko ??? Może jednak ktoś podpowie czy będzie pasował : http://www.allegro.pl/item540525367_vw_audi_waz_intercoolera_8d0_145_840_m.html

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzoniłem na kilka szrotów i nikt, ale to nikt nie ma takiego węża (ale rarytas :636:), czy faktycznie pozostaje mi zakup na allegro i ryzyko ??? Może jednak ktoś podpowie czy będzie pasował : http://www.allegro.pl/item540525367_vw_audi_waz_intercoolera_8d0_145_840_m.html

 

pozdro

 

JA bym kupil. Jesli masz meila od uzytkownika allegro jeszcze potwierdzajacego ze pasuje to zawsze masz 7 dni na zwrot towaru zakupionego na odleglosc jesli nie bedzie pasowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności