Skocz do zawartości
QusQus

Problem z wymiana zarowki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

 

Mam takie dziwne pytanie a zarazem dla mnie bardzo wazne. W passaciku niedawno wysiada mi zarowka STOPu moze i bym wymienil zarowke ale mam problem ze sciagnieciem panelu plastikowego dwa zatrzaski odczepilem ale on ani drgnie nie chce nic szarpac na sile bo wiadomo co moze sie stac. Pomozcie i sorki ze pisze o takiej blachej sprawie. Aha odkad spalila sie zarowka zaczela palic mi sie kontrolka na panelu a mianowicie trojkat z wykrzyknikiem i na okolo trojkata strzalka. Czy mozliwe ze przez ta zarowke wlasnie ta kontrolka sie zapala czy moze byc inny ku temu powod ??

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz najpierw wyjąć żarówkę od kierunkowskazu obracasz ją i wyciągasz a następnie wypinasz panel główny żarówek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Mam takie dziwne pytanie a zarazem dla mnie bardzo wazne. W passaciku niedawno wysiada mi zarowka STOPu moze i bym wymienil zarowke ale mam problem ze sciagnieciem panelu plastikowego dwa zatrzaski odczepilem ale on ani drgnie nie chce nic szarpac na sile bo wiadomo co moze sie stac. Pomozcie i sorki ze pisze o takiej blachej sprawie.

Jeżeli chodzi o kombiaka to najpierw musisz wyjąć żarówkę kierunkowskazu - trzeba ją lekko przekręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekko :) U mnie ja nie mogłem jej wykręcic. Mój tata tez nie. Siedziała jak cholera. Wyginałem ten plastik na wszystkie strony, nie chciało puscic. Kombinerki tez nie pomagały. Byc moze zbyt balismy sie ze połamiemy to. Kurs do ASO i bezproblemowa wymiana. Kupiłem tylko u nich zarówke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez z tym mialem ciezko, z jednej strony poszlo jak po masle a z drugiej ni z cholery. pech chcial ze zacząłęm od tej drugiej:) ale poszlo:) po 2 h hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz najpierw wyjąć żarówkę od kierunkowskazu obracasz ją i wyciągasz a następnie wypinasz panel główny żarówek

 

 

Dzieki nowoa miales racje o kierunkowskazie nie pomyslalem :) wyciagnalem najpeirw kierunkowskaz a potem juz gladko poszlo w koncu mam Swiatlo STOP. Rownież dziekuje innym za posty :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej koledzy, nie dziala mi 3 swiatlo stopu w kombi i nie wiem jak sie do niego dostac, probowalem plasiki zdjac z klapy ale nic nie idzie, boje sie ze to wszystko sie polamie jak bede mocno szarpal. Jest jakis sposob?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności