Skocz do zawartości
ameba01

Lusterko wsteczne fotochrom - zaciemnia sie tylko w czesci

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dołączę się do pytania bo mam ten sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poda mi ktoś schemat podłączenia pinów do tego lusterka? z samej płytki wychodzi 6 przewodów do wtyczki którą podłącza sie do kabli wychodzących z podsufitówki, ale z tej podsufitówki wychodza tylko 3 przewody.. sprawdzilem wszystkie styki i niby ok, a dalej nie działą\a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

u mnie też lusterko nie działa. dodam że do lusterka dochodzą również trzy kabelki w dwóch jest + a w trzecim masa. co może być przyczyną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak juz macie odbarwienia w czesci lusterka (plamy, polowa lusterka taka polowa inna itp) to znaczy ze juz niedlugo zdechnie. U mnie zaczelo sie od jednego rogu i tak powolutku szlo sobie do drugie az wkoncu wogle przestal sie sciemniac!!! :( i teraz razi po oczkach :( Wymiana lusterka hyh droga sprawa!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy w moim lusterku "przycisk" jest zepsuty ? Ktoś mnie oślepia- naciskam "przycisk" u dołu..ładnie się zaciemnia...ale tylko wtedy gdy trzymam "przycisk"...jak puszczę - rozjaśnia się :(

ktoś pomoże ? doradzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

u mnie też lusterko nie działa. dodam że do lusterka dochodzą również trzy kabelki w dwóch jest + a w trzecim masa. co może być przyczyną

Co prawda odpowiedź spóźniona, ale temat i tak rozgrzebany więc może komuś się przyda.

Jeśli masz na 2 kabelkach + i na 3-cim masę, to masz je w trybie wyłączonym, bo coś jest źle podłączone. Drugi + powinien pojawiać się na niebiesko-brązowym kabelku po wrzuceniu wstecznego - wtedy lusterko wyłącza tryb ściemniania i od razu się rozjaśnia niezależnie od podań czujników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

randall

Wiadac znasz sie na zeczy wiec czy da sie jakos reanimowac te lusterka czy juz tylko wymiana nas czeka?? Przyznam szczeze ze troszeczke kosztuje takie lustereczko i wolalbym jakos ominac ten wydatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadac znasz sie na zeczy wiec czy da sie jakos reanimowac te lusterka czy juz tylko wymiana nas czeka?? Przyznam szczeze ze troszeczke kosztuje takie lustereczko i wolalbym jakos ominac ten wydatek.

 

Ja miałem to samo kolego rozlało się i nie ściemniało się wogóle. Kupiłem używkę za 150zł. w idealnym stanie na alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności