Skocz do zawartości
-=CamorrA=-

co to za materiał???

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

mam pytanko czy ktoś wie co to jest za materiał i gdzie można go dostac??

 

siatkavv6.th.jpg

 

jest to taki jakby materiał dosyć gruby z wyciętymi dziurkami...widziałem to tylko na filmiku miało ze 4mm grubości.

 

 

pozdro:)

 

 

 

a o co dokładnei chodzi z tym materiałem mozecie zobaczyć na http://www.airbrushtricks.com

jak wejdziecie na stronke to po prawej stronie jest zakładka VIDEO i kliknijcie pierwszy filmik od góry. :)

Edytowane przez -=CamorrA=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kolo mowi na filmie to jest to mata anty poslizgowa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal to kiedy otwieramy karbonowy biznes:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Michal to kiedy otwieramy karbonowy biznes:D

 

 

hehee nie wiem :D jak narazie to chce zobaczyć jak to naprawdę wychodzi bo na fotkach i filmikach to wiadomo różnie bywa mam znajomego niezłego lakiernika więc trzeba pomyśleć jak narazie to tylko napisałem do kilku kolesi z algero czy maja większe kawałki np 250x100cm :D:D:D

 

a co piszesz sie na karbonowe wstawki ??:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta :D 100 konny diesel karbon look jeszcze tylko pletwa na tyl, jakis przedni spojler i ryczaca koncowka tlumika i mozemy otwierac Wies Tuning Company :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehheehh :D dobre :) ja akurat samochodu nei bede malowal na karbon tylko elementy pewnej konstrukcji :) ale jak chcesz samochod to ok ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mi to wygląda na tzw. Nano Stick, masa tego na alledrogo i tu małe ostrzeżenie. Siostra kupiła takie nano za 5zł z alle... i nie dość, że to mniejsze niż na zdjęciach to w ogóle nic się nie "kleji", owszem jak by tak to ułożyć na poziomej powierzchni i nie skręcać ostro to ok. Ja jakiś rok temu też na to chorowałem, bo wnerwiała mnie w Uno półka, na której co się położyło to jeździło po niej. Nie chciałem czekać na wysyłkę to poszedłem do komputerowego i kupiłem Gecko Pentagram, wybuliłem 25zł, ale naprawdę warto. Komórkę wystarczy położyć (nie trzeba dociskać) i żaden wertep, zakręt jej nie straszny. Oczywiście nie twierdzę, że każdy tego typu produkt będzie badziewny, trzeba sprawdzać, a co do tego z aukcji, podejrzewam, że może być nieco mniej lepki, ponieważ będzie miał mniejszą powierzchnę styku z podtrzymywanym przedmiotem (otworki-wyglądają ładne, ale coś za coś)

 

tu taki teścik miło zaskoczyło mnie, chociaż wygląda odrobinę tandetnie, a tak w ogóle to ciekawa seria filmików:)

Edytowane przez kacza1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gecko jest super :ok: POLECAM :ok:

to tak OT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko nie bardzo ma to znaczenie czy to bedzie lepkie czy nie jak ma sluzyc jako siatka do malowania w celu uzyskania efektu - wygladu karbonu :D

W kazdym razie dobra uwaga jakby ktos to chcial kupic w celu uzycia tego zgodnie z przeznaczeniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastik, rozumiem, że do malowania wzoru, ale czy ktoś się zastanowił czy ta podkładka ma otwory na wylot? Gecko na przykład jest całkowicie płaska od spodu, podobnie jak te maty co siostra kupiła na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dobra uwaga czyli juz wiesz Michal o co pytac sprzedajacego, no bo w tesco to sie tylko przygladnij dobrze, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności