Skocz do zawartości
czasi

Spot gr. świętokrzyskiej 07.02.2009

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z ciekawości , mniej więcej jak to będzie wyglądać . Czy mamy wyznaczoną godzinę do której możemy siedzieć w lokalu ??? Pytam się bo czasami niektóre imrezki mało - śląskie się ciągnęły do 5 nad ranem :zdrowko: :zdrowko: :D:D . Bo np. nocleg to można zaliczać że się położymy o 4 nad ranem i będziemy kimać do 10 - tej :] . Oczywiście są to pytanie retoryczne bo u was nie byłem jeszcze :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawości , mniej więcej jak to będzie wyglądać . Czy mamy wyznaczoną godzinę do której możemy siedzieć w lokalu ??? Pytam się bo czasami niektóre imrezki mało - śląskie się ciągnęły do 5 nad ranem :zdrowko: :zdrowko: :D:D . Bo np. nocleg to można zaliczać że się położymy o 4 nad ranem i będziemy kimać do 10 - tej :] . Oczywiście są to pytanie retoryczne bo u was nie byłem jeszcze :crazy:

 

U nas po 16.30 :gathering:

po 17.30 :564:

po 18.30 :gitara::gitara:

po 19.30:drinks::drinks:

po 20.30 :536::536:

po 21.30 :590:

po 22.30 :spi:

 

Żartowałem, to zależy wszystko od nas i naszej zabawy. Jak masz zdrowie to możesz siedzieć do 10 rano, jak dasz rade i będą chętni dotrzymać Ci kroku. Napewno o 22 czy o 23 nikt nie wyprosi Cię i nie zamknie drzwi za Tobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas po 16.30

po 17.30

po 18.30

po 19.30

po 20.30

po 21.30

po 22.30

 

Żartowałem, to zależy wszystko od nas i naszej zabawy. Jak masz zdrowie to możesz siedzieć do 10 rano, jak dasz rade i będą chętni dotrzymać Ci kroku. Napewno o 22 czy o 23 nikt nie wyprosi Cię i nie zamknie drzwi za Tobą.

__________________

Aha to mi pasi jak talala :ok: , więc sobie nawet coś łyknę :] :] :] , ach żyć nie umierać :D . To byle do zobaczenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aha to mi pasi jak talala :ok: , więc sobie nawet coś łyknę :] :] :] , ach żyć nie umierać :D . To byle do zobaczenia .[/quote/]

 

No to jak pasi to szykuj się i przyjezdżaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U nas po 16.30 :gathering:

po 17.30 :564:

po 18.30 :gitara::gitara:

po 19.30:drinks::drinks:

po 20.30 :536::536:

po 21.30 :590:

po 22.30 :spi:

 

Żartowałem, to zależy wszystko od nas i naszej zabawy. Jak masz zdrowie to możesz siedzieć do 10 rano, jak dasz rade i będą chętni dotrzymać Ci kroku. Napewno o 22 czy o 23 nikt nie wyprosi Cię i nie zamknie drzwi za Tobą.

 

Otóż to Czarek!

Problemów z przespaniem się nie będzie;po 22.30 :spi:, ale poco spać kiedy-

po 19.30:drinks::drinks:, a potem:po 20.30 :gitara::gitara:, a potem:po 21.00:drinks::drinks:a po 22.00 :drinks::drinks:a potem gitara::gitara:

:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czaruś zapomniałeś jeszcze o tańcach :D:D I ewentualnie o śpiewach... :D:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja może lepiej jakiegoś kierowcy poszukam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to ja może lepiej jakiegoś kierowcy poszukam :P

 

koniecznie Damian... będziemy tańczyć i śpiewać potem będziemy :564::gitara:

Edytowane przez javwor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czaruś zapomniałeś jeszcze o tańcach :D:D I ewentualnie o śpiewach... :D:rotfl:

 

Asia nie martw się o śpiew i tańce tylko o swoje wolne, bo Miły mówił że mogą być z tym problemy:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

tak dla informacji : ja mam małą awarię :( problem z elektryką ( mruga mi światełko jak by drzwi nie były zamknięte ) teraz coś mi jakiś elektryk poprzerabiał ze się kurde nie zamykają tylne drzwi :( ale światełko nie mruga... , jak się wyrobie w tym tyg. ze zrobieniem tego to przyjadę swoim autem bo jak nie to nie będę nim jechał bo go nie zostawię otwartego ...

chyba ze ktoś będzie dobry i mnie zabierze :) ze sobą albo najlepiej poda bardzo dobrego hakera od elektryki i alarmów i to wkońcu zrobię dokładnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

tak dla informacji : ja mam małą awarię :( problem z elektryką ( mruga mi światełko jak by drzwi nie były zamknięte ) teraz coś mi jakiś elektryk poprzerabiał ze się kurde nie zamykają tylne drzwi :( ale światełko nie mruga... , jak się wyrobie w tym tyg. ze zrobieniem tego to przyjadę swoim autem bo jak nie to nie będę nim jechał bo go nie zostawię otwartego ...

chyba ze ktoś będzie dobry i mnie zabierze :) ze sobą albo najlepiej poda bardzo dobrego hakera od elektryki i alarmów i to wkońcu zrobię dokładnie :D

 

Nawet nie zamkną się jak zamkniesz centralnym inne drzwi, a na końcu tylnie zaryglujesz ręcznie.

I nie jeździj już po takich elektrykach, bo prościej byłoby odłączyć lampke a mieć zmykanie drzwi w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogry

hmmm...sory za OT ale czy ja sam z Lubelskiego jadę ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm...sory za OT ale czy ja sam z Lubelskiego jadę ?:D

 

Łukasz napewno ktoś się znajdzie a jakby nawet nikt się nie znalazł to weź ze sobą psa :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogry
Łukasz napewno ktoś się znajdzie a jakby nawet nikt się nie znalazł to weź ze sobą psa
a za psa też się płaci wejściówkę ?? czy może jakieś ulgi są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a za psa też się płaci wejściówkę ?? czy może jakieś ulgi są :D

 

No z psem to przesadziłem bo do osrodka Cię nie wpuszczą, ale weź za to rybki ;).

I nie kombinuj , i jako zwycięzca Passat Awards 2008 Debiutant Roku 2008 stawiasz flaszke :).

Nagrodą nie musisz się dzielić :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogry
nie kombinuj , i jako zwycięzca Passat Awards 2008 Debiutant Roku 2008 stawiasz flaszke
spoko masz to jak w banku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Asia nie martw się o śpiew i tańce tylko o swoje wolne, bo Miły mówił że mogą być z tym problemy:(:(:(

Czarek spoko,działam w tym temacie i raczej,na pewno będę miała wolne ;):D:D A jak mi wykręcą jakiegoś wała,to powiem że pie*** i nie robię!! :D:D

A poważnie-rozmawiałam już z Kyniem,przyjedziemy razem :D:D Także..widzimy się w sob.!!!! :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm...sory za OT ale czy ja sam z Lubelskiego jadę ?:D

 

może nie :)

 

Czarku na tygodniu dam znać czy będę mógł, troszkę mam pojechane na uczelni...

w środę powinienem wiedzieć

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może nie :)

 

Czarku na tygodniu dam znać czy będę mógł, troszkę mam pojechane na uczelni...

w środę powinienem wiedzieć

 

pozdr

 

Łukasz, to mam nadzieje, że się widzimy w sobote, jak będziesz już wiedział konkret to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czarek dopisz do listy Mysiorka, Zyndrama, mnie i 3 litrową cytrynówkę :zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności