Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

taki jest sport bledy sie zdazaja po obu stronach a wygrywa ten co robi ich naj mniej robert to kompletny kierowca a renault dajmy im czas maja potencjal i kase mysle ze przyszly sezon juz bedzie duzo lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ma kto nagrane GP niestety w egipcie nie mieli polszmaty ani rtl-u a rai zakodowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć ma kto nagrane GP niestety w egipcie nie mieli polszmaty ani rtl-u a rai zakodowali.

Hejka Mam u siebie na chomiku jakby co :)

http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=355721268

Video jest tylko podgladowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki a nie masz tego na rapidzie?Bo na chomiku nie mam konta a po za tym, tam są jakieś limity chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszło na priv ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PolskiNa Ciebie to można liczyć.Wielkie dzięki już zasysam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwalifikacje - Jak dla mnie 8 pozycja to LIPA i dlaczego znowy trzymali go w boksie przez 6 min !!!????

przechwytywaniejt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienizna Robcio jak i te całe Reno w tym sezonie. Nie wspominając o czołówce to Rosberg objeżdża go jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cienizna Robcio jak i te całe Reno w tym sezonie. Nie wspominając o czołówce to Rosberg objeżdża go jak chce.

Ja na Reno to liczyłem lekko lepiej ale Robert miał niby byc w ten weekend czarnym koniem a był czarnym "osiłkiem" :D i co mnie boli teraz że go właśnie Rozberg robi jak chce :dolamam Jutro mam nadzieje bedzie padało to bedzie pokazówka Sefty Cara :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie nuuuuuuuuuuuuuuuudno... Też liczyłem na więcej niż 4 linię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że będzie nuuuuuuuuuuuuuuuudno...

Jak bedzie padało lub bedzie mokro to myśle że bedzie ciekawie :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja obstawiałem 7-8 miejsce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 6 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a ja obstawiałem 7-8 miejsce

Ja zaś obstawiam tradycyjną -polską ''procesję '' -powolutku jeden za drugim ,bez fajerwerków .Jak będzie lało -szybciej zasnę :bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, w tym sezonie widowiskowy i ciekawy był tylko jeden wyścig - GP Belgii. Reszta to takie nudy że zasypiam...

 

Pozdrówka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że będzie nuuuuuuuuuuuuuuuudno...

Chwileczkę, jeżeli tak dużo osób narzeka, że wyścigi F1 co chwila są nudne to po jaką cholerę to oglądacie!?!

Albo Was to interesuje - sposób rozgrywania startu, pit-stopów, sposoby pokonywania zakrętów i ewentualne wyprzedzanie, bo F1 to nie tylko wyprzedzanie się, albo oglądacie te transmisje i piszecie tu, żeby ponarzekać sobie i wyładować swoje frustracje na kierowcach, bo coś Wam akurat nie poszło po Waszej myśli.

 

Każdy z Nas chciałby zapewne, żeby Kubica zajmował zawsze pierwsze miejsce (a wtedy też na pewno wielu napisałoby, że jest to nudne), ale inni kierowcy startujący w tych wyścigach też chcą wygrywać i robią wszystko co mogą, żeby tego dokonać.

 

Jeżeli wyścigi F1 (przynajmniej niektóre) uważacie za nudne to co powinno się powiedzieć o praktycznie wszystkich wyścigach NASCAR lub Formule INDY, rozgrywanych na torach owalnych? Tam dopiero wieje nudą (według zasad wyznawanych przez "nudziarzy"), a jednak przecież na te wyścigi przychodzą dziesiątki (jak nie setki) tysięcy ludzi i nie uważają ich za nudne.

Więc następnym razem zanim skrytykujecie wyścig, że będzie nudny (chociaż jeszcze go nie widzieliście, bo się jeszcze nie odbył lub nawet i po wyścigu będziecie chcieli to napisać) zastanówcie się chwilkę czy rzeczywiście tak było!

 

Przyjemnego oglądania nienudnego Grand Prix Singapuru jak i wszystkich innych wyścigów F1 (i nie tylko) :)

Edytowane przez Grześko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grześko, zauważ to, że gdyby nie beznadziejne przepisy i ograniczenia wymyślane przez wielkiego Berniego, F1 byłoby o wiele ciekawszym, atrakcyjniejszym wydarzeniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie beznadziejne przepisy i ograniczenia wymyślane przez wielkiego Berniego, F1 byłoby o wiele ciekawszym, atrakcyjniejszym wydarzeniem...

Możliwe, ale te przepisy dotyczą wszystkich kierowców, a poza tym niektóre z nich muszą być chyba, że chcemy by częściej dochodziło do wypadków i ewentualnej śmierci kierowców.

Inna sprawa to fakt, że wiele z tych przepisów jest całkowicie zbędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ewentualnej śmierci kierowców.

Pojechałes po całości :haha:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pojechałes po całości

Tomek, chyba za bardzo nie przesadziłem.

Pamiętasz może, albo sprawdź jakie np. bywały skutki zbyt dużych przeciążeń na zakrętach, powstających w wyniku stosowania aktywnego zawieszenia, albo stosowania zbyt dużych spojlerów powodujących bardzo duży docisk bolidu czy też kiedyś brak ograniczeń mocy silników.

Bernie Ecclestone faktycznie przegina czasami w "niewłaściwą" stronę, ale też czasami ma trochę racji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności