Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

pietrow nic sie nie zmienil a szybki nick mial szczescie cos mi sie zdaje ze plotki o renault sa nie bez podstawne zamiast sie rozwijac ida na dno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig jak dla mnie ciekawy Wielkie brawa dla Batona Hamilton pokazał jak sie eliminuje rywali :D Szkoda że przerwali pod koniec wyścig bo liczyłem ze Szaben Vetelen nie wygra

Nie wiem czy Borowik cos mówił (wątpie) Ale nasz Robercik był na torze i najprawdopodobniej siedział na którymś jachcie :) Powiedział to jego menedzer z któym był krótki wywiad przed startem dziwnym trafem stał przy bolidzie petrowa na start/meta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Borowik cos mówił (wątpie) Ale nasz Robercik był na torze i najprawdopodobniej siedział na którymś jachcie Powiedział to jego menedzer z któym był krótki wywiad przed startem dziwnym trafem stał przy bolidzie petrowa na start/meta

Nie mówił.

 

A Morelli to się prowadzał z Siwym.

 

I żadna kamera go nie przyczaiła..? Dziwne. Coś w to wątpię.

http://sport.onet.pl/f1/menedzer-kubicy-dla-onetpl-to-zaskakujaca-propozyc,1,4385814,wiadomosc.html

Raczej RK siedzi w domu.

 

 

---------- Post added at 21:06 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

 

Szkoda że przerwali pod koniec wyścig bo liczyłem ze Szaben Vetelen nie wygra

Było by miło.

Ciekawe ile wyścigów przed końcem zapewni sobie tytuł:hmm

Edytowane przez Michal-LKR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie wyścig był bardzo ciekwy ale jak dla mnie stracił cały urok po czerwonej fladze kiedy wszystkim naprawiono usterki i wymieniono opony :(

wg mnie jak się zatrzymali tak powinni ruszać, najwyżej powinni mieć ogrzewane podczas postoju opony i nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mówił.

 

A Morelli to się prowadzał z Siwym.

 

I żadna kamera go nie przyczaiła..? Dziwne. Coś w to wątpię.

--:hmm

to pokazywały kamery rai uno na kazdym wyscigu jest około 8-10 komentatorów na torze z czego dwóch komentuje wyścig a reszta jest porozrzucana po całym torze i boksach i jak coś sie dzieje to w osobnym oknie pokazują wywiady itp.

Mam Polsat sport extra i wole ogladać na raiuno bo słuchając borowika "żygać" mi sie chce .... Kolega oglądając po włosku (nic nie rozumiejąc) powiedział ze słuchając Borowika traci 50% emocji z wyścigu :niekumam

 

---------- Post added at 21:18 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

 

dokładnie wyścig był bardzo ciekwy ale jak dla mnie stracił cały urok po czerwonej fladze kiedy wszystkim naprawiono usterki i wymieniono opony :(

wg mnie jak się zatrzymali tak powinni ruszać, najwyżej powinni mieć ogrzewane podczas postoju opony i nic więcej

Ja myśle dokładnie jak Ty

Przerwali wyścig i OK ale powinni sie zatrzymać i czekać na wznowienie bez dotykania bolidów a nie np Hamiltonowi mogli cały bolid podokręcać powymieniać itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to pokazywały kamery rai uno na kazdym wyscigu jest około 8-10 komentatorów na torze z czego dwóch komentuje wyścig a reszta jest porozrzucana po całym torze i boksach i jak coś sie dzieje to w osobnym oknie pokazują wywiady itp.

Mam Polsat sport extra i wole ogladać na raiuno bo słuchając borowika "żygać" mi sie chce .... Kolega oglądając po włosku (nic nie rozumiejąc) powiedział ze słuchając Borowika traci 50% emocji z wyścigu

No nie wiem.

Ja tam nie wierze, że RK był dziś na jachcie czy gdzieś koło toru.

 

A że Borowczyk to dno to się zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem.

Ja tam nie wierze, że RK był dziś na jachcie czy gdzieś koło toru.

 

Wiesz to powiedział Daniele Morelli jego menadżer na żywo w Tv rai uno Sam widziałem i rozumiałem ( wloski znam lepiej niz własny polski :D )

 

Dziennikarz zapytał co u Kubicy i kiedy wróci

- Robert zacznie w połowie lipca treningi

Dziennikarz : a kiedy zacznie sie scigac

- nie wiem na 100%

Dziennikarz : a gdzie jest teraz Robert

- popatrzyl na jachty i powiedzial Jest niedaleko stąd i sie uśmiechnął

 

Wierz czy nie ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziennikarz zapytał co u Kubicy i kiedy wróci

- Robert zacznie w połowie lipca treningi

Dziennikarz : a kiedy zacznie sie scigac

- nie wiem na 100%

Dziennikarz : a gdzie jest teraz Robert

- popatrzyl na jachty i powiedzial Jest niedaleko stąd i sie uśmiechnął

 

Wierz czy nie ...

Może u siebie w domu... ?;)

 

"Menedżer potwierdził, że po opuszczeniu miesiąc temu szpitala w Pietra Ligure rehabilitacja Kubicy postępuje właściwie i bez żadnych komplikacji. Polski kierowca ćwiczy po pięć godzin dziennie, pracując nad powrotem do formy. Czy odwiedzi padok Formuły 1 w roli gościa? – Wróci dopiero wtedy, kiedy będzie miał na sobie kombinezon – powiedział Morelli potwierdzając przypuszczenia, że Kubica nie zamierza pojawiać się w światku F1 w trakcie rehabilitacji i w pełni koncentruje się na powrocie do formy."

 

Wierz czy nie ...

Jednak nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie :)

 

nikt Ci nie wmówi że białe jest białe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.f1.v10.pl/Kubica,nieobecny,na,padoku,w,Monako,61364.html#dalej tu piszą że był w domu 500m od toru Ale ja i tak wiem że był na jachcie i myśle że by na jachcie Flavio Briatore bo jak wszyscy wiedza grywaja w pokera razem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.f1.v10.pl/Kubica,nieobecn...364.html#dalej tu piszą że był w domu 500m od toru Ale ja i tak wiem że był na jachcie i myśle że by na jachcie Flavio Briatore bo jak wszyscy wiedza grywaja w pokera razem

Serio to mówisz?

Na ŻADNEJ stronie nie ma mowy o jakimś jachcie. Wszędzie tylko piszą, że nie pojawi się na padocku i że siedzi w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie no co będziecie się wykłócać czy był czy nie ,a co za różnica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serio to mówisz?

Serio ;)

 

---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

 

Panowie no co będziecie się wykłócać czy był czy nie ,a co za różnica?

Przeca my sie nie kłócimy :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeca my sie nie kłócimy
.

Włacha :)

:kumple :drinks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze nagrywam wyscigi z rai uno od samego studia a dzisiaj jak na zlość byłem u kumpla ogladac i ustawiłem na start 13:50 do 16:20 to bym Ci pokazał jak To powiedział z tym uśmiechem na twarzy i ten zwrok na jachty Ale ok nie wazne czy był czy nie

Wazne że w połowie lipca zaczynał bedzie treningi :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert chodzi juz beż kul ;)

http://www.f1.v10.pl/Kubica,porusza,sie,juz,bez,kul,61600.html

Więc hajtwajeld może zaczyna mysleć ze jego miejsce bedzie musiał oddać i sie stresuje biedny ... :rotfl:

 

---------- Post added at 18:51 ---------- Previous post was at 18:46 ----------

 

http://www.auto.it/autosprint/formula_1/renault/2011/05/31-8340/Renault%3A+mercato+difficile

Tu jeszcze pisza że chcą dać szanse Romain Grosjean zamiast Hajtelda ale ostatnio w GP2 nie idzie mu najlepiej i nie wiedza czy go dpouszczą do wyścigu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robuś wraca na ostatnie wyścigi a tu prezent jaki dziś dostałem :)

 

dsc01392er.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robuś wraca na ostatnie wyścigi a tu prezent jaki dziś dostałem :)

 

dsc01392er.jpg

wszystkiego najlepszego

ladny tort :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności