Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

juz nie kumam naszego Robusia najpierw ładnie potem lipa i na koniec po ostatniej zmianie znowu trzy piekne kółka i piąty czas i klapa no nie rozumiem tego :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak BTW to szkoda mi Sutila, znowu po incydencie z Raikkonenem nie zdobył punktów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
juz nie kumam naszego Robusia najpierw ładnie potem lipa i na koniec po ostatniej zmianie znowu trzy piekne kółka i piąty czas i klapa no nie rozumiem tego :mad:

 

Znowu klapa w BMW. Tym razem podpisali koła ( były widac literki na oponach) i nie pozamieniali ale za dużo napompowali i Robuś tracił czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co w ten weekend zaprezentuje BMW Sauber Robek bedzie sie czuł jak w domu po ilości kibiców z Polski i mam nadzieje że dr Teisen zrobi wszystko zeby Robek pokazał sie z jak najlepszej strony na "domowym" dla niego torze

Ps

nie licze na wiele ale przynajmniej na dobry wyścig

pozdrawiam

 

e8a5e5a2a60bead3med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znów ch.. bombki strzelił, Robert nawet nie zakwalifikował się do Q2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale kur... żeby 19 miejsce :mad::mad::mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale kur... żeby 19 miejsce

 

musimy się przyzwyczaić, że w tym sezonie na lepsze miejsca nie stać bmw

 

dobrze, że Massie się nic nie stało po uderzeniu w kask fragmentem układu wydechowego z bolidu Barichello i wjechaniem w ścianę z opon, więc jutrzejszy wyścig odbędzie się bez Massy

Edytowane przez Mr. X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powiem na temat BMW bo cenzura

Ciekaw jestem jak sie sprawi rezerwowy kierowca ferrari i wielkie

:padam: dla Alonso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kierowca ferrari

będzie tylko rajkonnen jechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
będzie tylko rajkonnen jechać

 

dokładnie, rezerwowy teamu ferrari nie wystartował w kwalifikacjach więc ferrari nie może wystawić nikogo w rezerwie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, rezerwowy teamu ferrari nie wystartował w kwalifikacjach więc ferrari nie może wystawić nikogo w rezerwie

A to żeście mnie zaskoczyli :)

A tu waga :

 

Waga bolidów po kwalifikacjach:

Waga bolidu Ilość pailwa

1. Fernando Alonso Renault 637,5 kg 32,5 kg

 

2. Sebastian Vettel Red Bull 655,0 50,0

 

3. Mark Webber Red Bull 652,0 47,0

 

4. Lewis Hamilton McLaren 650,5 45,5

 

5. Nico Rosberg Williams 654,0 49,0

 

6. Heikki Kovalainen McLaren 655,5 50,5

 

7. Kimi Raikkonen Ferrari 651,5 46,5

 

8. Jenson Button Brawn GP 664,5 59,5

 

9. Kazuki Nakajima Williams 658,0 53,0

 

10. Sebastien Buemi Toro Rosso 671,5 66,5

 

11. Jarno Trulli Toyota 671,3 66,3

 

12. Rubens Barrichello Brawn GP 689,0 84,0

 

13. Timo Glock Toyota 679,2 74,2

 

14. Nelson Piquet Jr Renault 667,7 62,7

 

15. Nick Heidfeld BMW 658,0 53,0

 

16. Giancarlo Fisichella Force India 680,5 75,5

 

17. Adrian Sutil Force India 683,5 78,5

 

18. Robert Kubica BMW 666,0 61,0

 

19. Jaime Alguersuari Toro Rosso 675,5 70,5

 

Alonso to na oparach jedzie :rotfl:

 

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

 

A tu VIDEO z wypadku Massy

http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,6859449,Groznie_wygladajacy_wypadek_Felipe_Massy__wideo_.html

Edytowane przez Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyścig dawno zakończony a tu cisza :D

szkoda mi Alonso, nie dokręcono mu przedniego prawego koła i w efekcie na kolejnym okrążeniu musiał zjechać do boksu na 3 kołach tracąc szanse na zadobycie jakiegokolwiek punktu przez co wycofał się z walki

nie rozumię czemu Kubica jadąc przed Heidfeldem z kilkusekundową przewagą po pierwszym tankowaniu (wcześniej tankował HEI) wyjechał z boksu za Heidfeldem???

czyżby znów jakieś problemy z obsługą bolidu Roberta? szkoda, że realizatorzy wyścigu nie pokazali postoju Polaka w boksie

o mały włos nie doszło by do kolizji Webbera z Raikkonenem w boksie po tym jak mechanicy Webbera wypuścili go w chwili kiedy obok boksu Red Bulla przejeżdzał Kimmi

w sumie wyscig był nudny i niestety zbyt łatwo wygrał bambus, zawiedli dziś na całej linii kierowcy GP Brown jak i również zawiodł bolid Vettela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie dziwiłem i zastanawialem co sie stało po tankowaniu z Robertem ale doszło do mnie ze niemiec musi byc lepszy :zly:

A widzieliscie to : http://f1.wp.pl/kat,101082,title,Renault-wykluczone-z-GP-Europy,wid,11347206,wiadomosc.html ???!!!???!!???!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mysle że dla Kubicy zapomnieli włożyć silnik :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A widzieliscie to : http://f1.wp.pl/kat,101082,title,Ren...wiadomosc.html ???!!!???!!???!!??

 

w sumie to zdziwiony byłem, że od razu nie zdyskwalifikowali Alonso za jazdę na 3 kołach tak jak to mialo miejsce kiedy bodajże Vettel wjechał w Roberta (Robert później rozbił się o ścianę a Vettel dalej próbował jazdy na 3 kołach

 

ja mysle że dla Kubicy zapomnieli włożyć silnik :/

 

już mnie nic nie zdziwi w teamie bi em dabliu w w tym sezonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już mnie nic nie zdziwi w teamie bi em dabliu w w tym sezoni
Wygląda na to, że BMW płaci za brak doświadczenia - po Ferrari i McLarenie widać, że jak ma się budżet (BMW też ma) i know-how (tutaj chyba jest zdecydowanie słabo u BMW) to można nadgonić zaległości. Ktoś jeszcze pamięta jak McLaren w panice przed sezonem robił kółka ze spoilerami w farbie? :) Wszyscy myśleli, że oba teamy zapłacą wielką cenę za walkę technologiczną do ostatniego GP ostatniego sezonu, a uważam, że ogarnęli się wcześniej niż się sami spodziewali... może nie tak, żeby się liczyć w walce o mistrzostwo, ale są w słusznym środku stawki z tendencją zwyżkową, a nie okupują doły razem z Toro Rosso.

 

A tak na marginesie, ciekawe co będzie, jeśli zupełnym przypadkiem znów zobaczymy Schumachera w czerwonym bolidzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A tak na marginesie, ciekawe co będzie, jeśli zupełnym przypadkiem znów zobaczymy Schumachera w czerwonym bolidzie...

 

Ja bym chciał powrotu Schumiego Dla mnie to własnie on jest MISTRZEM formuły 1 i długo nie bedzie takiego jak on !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciał powrotu Schumiego Dla mnie to własnie on jest MISTRZEM formuły 1 i długo nie bedzie takiego jak on !!!

ALLELUJA !!! a jak ktoś mi powie że nie umie jeździć to nogi z d... powyrywam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem, ze szumi to na pewno nie jest prawdziwym sportowcem!!!

 

obecny sezon robi sie coraz ciekawszy!

i, moim zdaniem, wyscig na hungaroring wcale nie by nudny- caly weekend cos sie dzialo!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności