Skocz do zawartości
Remek

Formuła 1- dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nigdy nie napalałem więc nie wkładaj mnie do jednego worka- ok?

 

Na swoje życzenie Kubica igrał z losem i się doigrał- taka prawda.

 

Nie wiem w 100% czy odzyska sprawność czy nie ale gdyby byłoby ok to trąbiliby w TV, internecie itp że są postępy, że sprawność ręki wróciła itp a co mamy? Lekki upadek i już kość nadłamana.

 

Tor w Polsce? Autostrad nie mamy przez nasz "cudowny" kraj a o torze myślą :D . Zapomniałeś, że F1 powoli wycofuje się z Europy.

 

Giermaziak zwrócił uwagę na włodarzy jakiegoś klubu z F1 (chyba Renault ale nie wiem) więc o czymś to świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zachcianki..zachcianki. Jak jedną oską lał innych czteronapędowców to nie jeden stąd się podniecał, jak doznał wypadku to zachcianki, głupie zachowanie, po co mu to było itd. Ach, Ci nasi Polscy 'kibice'.
dokladnie podpisuje sie pod tym co piszesz , dokladnie jak z malyszem jak latal byl kochany jak skakal tylko byl kopany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w 100% czy odzyska sprawność czy nie ale gdyby byłoby ok to trąbiliby w TV, internecie itp że są postępy, że sprawność ręki wróciła itp a co mamy? Lekki upadek i już kość nadłamana.

Kto chce to wie. Ja wiem, że sprawność ręki wraca i wszystko idzie w dobrym kierunku :)

 

 

Może teraz Małysz do formuly 1?

:wmorde w sumie w pierwszym Dakarze poszło mu lepiej niż 'Miszczowi" Hołkowi :D

 

 

Giermaziak zwrócił uwagę na włodarzy jakiegoś klubu z F1 (chyba Renault ale nie wiem) więc o czymś to świadczy.

To w F1 są kluby?:wmorde

Testy testami, do F1 jeszcze kawałek. Młody jest, niech jeszcze pośmiga w Porsche, a najlepiej w GP2.

 

 

dokladnie podpisuje sie pod tym co piszesz , dokladnie jak z malyszem jak latal byl kochany jak skakal tylko byl kopany

Taka już Polska mentalność...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To w F1 są kluby?

Kluby/zespoły- czy to jest ważne w tej rozmowie? Czy nie zrozumiałeś i chcesz oficjalnego sprostowania, że w F1 są zespoły? Zabawny nie byłeś w tym momencie.

 

 

Kto chce to wie. Ja wiem, że sprawność ręki wraca i wszystko idzie w dobrym kierunku

Za to lekkie upadki i już tragedie. Masz 100% pewność, że ręka jest też w 100% sprawna? Manager czy sam Kubica to powiedział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zabawny nie byłeś w tym momencie.

Nawet nie miałem zamiaru.

Chciałbym aby dyskusja trzymała odpowiedni poziom, a nie była na poziomie Onetu, gdzie rajd=wyścig, zespół=klub i formuła Jeden = formule pierwszej :wmorde

 

 

Masz 100% pewność, że ręka jest też w 100% sprawna?

Nie mam pewności, że ręka jest w 100% sprawna (bo zapewne nie jest..gdy by była to RK odbywał by już testy), ale wiem (i nie tylko ja), że ręka odzyskuje prawidłowo sprawność i wszystko idzie w dobrym kierunku:) oby tak dalej :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za to lekkie upadki i już tragedie
a czego ty sie spodziewales ? ze zrosnie sie i bedzie jak z betonu kosci potrzebuja czasu by nabrac dawnej trwalosci zreszta nie bede z toba pisal bo pewnie jestes jednym z tych co na necie pisza i wywoluja awantury dla wlasnej przyjemnosci :krzeslem pewnie przy aferze z krzyzami tez tam byles pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista

kierowca formuły nie musi być dobrym kierowcą samochodów osobowych... .wspaniały narciarz zupełnie przeciętnie spisuje się w roli kierowcy rajdowego. dobrze, że nie wymyślili sobie udziału w Moto GP...! łby by porozbijali i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bede z toba pisal bo pewnie jestes jednym z tych co na necie pisza i wywoluja awantury dla wlasnej przyjemnosci

Sam pokazujesz poziom swojej "inteligencji", to że ktoś się nie zgadza z tym co chcesz usłyszeć to od razu aferzysta? Daruj sobie. Jeśli merytorycznie nie potrafisz dyskutować to odejdź bez słowa.

 

 

Swoją drogą skąd taki rarytas wyrwałeś- B1 z 2008r?:lol2

 

 

pewnie przy aferze z krzyzami tez tam byles pozdrawiam

Pensja dla Rydzyka oddana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam pokazujesz poziom swojej "inteligencji", to że ktoś się nie zgadza z tym co chcesz usłyszeć to od razu aferzysta? Daruj sobie. Jeśli merytorycznie nie potrafisz dyskutować to odejdź bez słowa.
denerwuje mnie to ze koles robil swoja robote czyli sie scigal i do wypadku siedziales przed monitorem co weekend F1 sobota i niedziela a teraz nie potrafisz nawet milczec jesli nie wiezysz ze wroci
Swoją drogą skąd taki rarytas wyrwałeś- B1 z 2008r?
wyprzedaz rocznika :padaka

 

 

 

Pensja dla Rydzyka oddana?
nie przyja :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koles robil swoja robote

I to w dodatku w wyścigach, jak i w rajdach bardzo dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A który kierowca F1 tak ryzykuje? Chyba żaden nie startuje w Rajdach. Piłkarze też mają zakazy uprawiania sportów ekstremalnych np jazdy na motocyklu (kiedyś obiło mi się o uszy)

 

F1 zacząłem oglądać kilka lat wcześniej zanim Kubica zaczął przygodę, nie powiem- lepiej oglądało mi się jak on był- ale i bez niego oglądam.

 

No nie potrafię milczeć bo każdy, z kim rozmawiam stwierdza, że była to głupota Roberta startowanie w Rajdach. Muszą być jakieś wyrzeczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A który kierowca F1 tak ryzykuje?

Button startuje w triatlonie, kangur też coś sobie tam zrobił w trakcie sezonu.. jeszcze kilku by się znalazło.

A prawda jest taka, że jak coś ma się stać to się stanie - chociażby poślizgnie się na śniegu.

 

Dopóki nie było wypadku dopóty nikt nie mówił, że niepotrzebnie startuje. Dopiero każdy mądry po fakcie.

 

A tak w ogóle, skoro sprawia mu to radość, ściganie się, jazda w rajdach to dlaczego miał tego nie robić? Jego życie, jego sprawa, robił to co kocha i nie trzeba mu tego ograniczać. Poza tym start w rajdach to bardzo dobry trening, nauka działania pod presją, radzenia ze stresem + dodatkowe umiejętności za kółkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panu juz podziekujemy za robertem idzie potezna kasa nie mowie o sponsorach tylko o kibicach , masz racje szanse sa male ale nadzieja jest

 

po tym co zrobił a raczej nie zrobił w zeszłym roku to wielu kibiców stracił i nie piszę tu o rajdzie ale o tym że przez rok nie ruszył dupska i nie wypowiedział się publicznie, według mnie to ma kibiców w dupencji i mnie osobiście to wkur... w 2008 roku byłem na Monzy i nie pojechałbym tam jak by on nie startował a teraz hm... zastsnowie się mocno przed kolejną wycieczką bo jak już jechać to po to żeby zobaczyć też rodaka jak się ściga i założę się że nie tylko ja tak myślę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A całe bzdurne wstrząsanie powietrza przez to, że jeden z drugim nie załapał, że RB to nie Robert Kubica, tylko Rubens Barichello :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A całe bzdurne wstrząsanie powietrza przez to, że jeden z drugim nie załapał, że RB to nie Robert Kubica, tylko Rubens Barichello :\

 

chyba Ty :doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie spinajcie sie bo to nie ma sensu

Fakt jest taki że Kubek zawalił na całej dlugości że nie odezwał sie do Kibiców Niby miała byc konferencja w styczniu

Ale jakoś w to nie wierze Prawie rok minąl od wypadku a ten cisza jakby umarł

Co do sprawności to w ręce podobno juz wróciła w 100 procentach (widziano go w restauracji jak zajadał spagetti :) )

Kibiców stracił ale raczej tych którzy zaczęli oglądać F1 jak Kubek sie pokazał bo wieni kibice byli sa i będą nadal czy on bedzie jeździl w F1 czy nie :)

Ja byłem w 2011 na Monza i w tym roku też sie wybieram nawet ja go nie będzie Ale miło mi jak zawiesze Polska flagę z napisem Robert KUBICA

Bedzie dobrze - trza wierzyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w 2011 na Monza i w tym roku też sie wybieram nawet ja go nie będzie Ale miło mi jak zawiesze Polska flagę z napisem Robert KUBICA

Bedzie dobrze - trza wierzyć :)

 

jak bym mieszkał obok toru (prawie) :D to też bym był ale wyjazd z Polski i do tego wysoki kurs euro mocno zniechęcają :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak bym mieszkał obok toru (prawie) :D to też bym był ale wyjazd z Polski i do tego wysoki kurs euro mocno zniechęcają :(

Prawie to u mnie 400 km :)

Przyznam sie że jak byłem w tym roku to wszedłem na "zieloną trawke" za free :) Powiedziałem że chce kupic bilet na

trybune i mam karte członkowska http://www.aci.it/ i mnie wpuścili :D Fakt że i tak poszedłem i kupiłem bilet na trybune ale karty ACI nie mam :D

Ale jak ktos lubi oglądać zza siatki (Zdjęcie) DSC_0540.jpgto jest szansa że sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawie to u mnie 400 km :)

 

ale Ty to robisz w 4 godzinki mi to zajęło 16 do tego nocleg, żarcie, opłaty za autostrady itp no ale nic jak Kubica wróci to się pomyśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności