Skocz do zawartości
czarny0531

regulacja wysokości xenonów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem z xenonami a mianowicie świecą mi za nisko i bardzo źle się jeździ. Samo poziomowanie dzieła, jak zrobiłem vagiem test to podniosły się opuściły i wróciły do swojej pozycji. Czy jest możliwość w adaptacjach wprowadzić jakiś kod aby podniosły się do góry i ewentualnie doregulować ręcznie na stacji diagnostycznej. Teraz mam już podniesione je ręcznie dość wysoko i raczej nie da rady już wyrzej. Czy idzie je podnieść poprzez VAG-a?

Pozdrawiam i czekam za podpowiedziami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też podobny problem,tzn założyłem (dokładałem )samopoziomowanie i przy włanczeniu świateł opuszczają się potem idą w góre i zatrzymują się na środku .ale poziomowanie niedziała podczas jazdy lub gdy opciaże bagażnik.Czy trzeba coś zakodować aby samopoziomowanie się aktywowało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam też podobny problem,tzn założyłem (dokładałem )samopoziomowanie i przy włanczeniu świateł opuszczają się potem idą w góre i zatrzymują się na środku .ale poziomowanie niedziała podczas jazdy lub gdy opciaże bagażnik.Czy trzeba coś zakodować aby samopoziomowanie się aktywowało ?

Z tego co wyczytałem to samopoziomowanie jest aktywne tylko raz po zapaleniu samochodu - może się mylę bo nie mam.

Mam tylko do Ciebie pytanie ile kosztowało dołożenie takiej opcji samopoziomowania?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałem to samopoziomowanie jest aktywne tylko raz po zapaleniu samochodu - może się mylę bo nie mam.

Mam tylko do Ciebie pytanie ile kosztowało dołożenie takiej opcji samopoziomowania?

Pozdrawiam.

 

W modelach 3bg samopoziomowanie jest dynamiczne a nie automatyczne jak w 3b tzn ,że cały czas ,,pracuje,, a w 3b włancza się przy odpaleniu ustawia i na tym koniec.

 

za wiązke kabli dałem 90 euro dotego 60 euro za czujniki + 30 za uchwyty do nich ,60 euro sterownik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie poziomowanie działa jak zaciągnę ręczny i przeciągnę na sprzęgle to światła schodzą w dół, i odwrotnie jak na wstecznym tak zrobię to idą do góry ale świecą za blisko na jakieś 5 - 7 m może troszkę dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności