Skocz do zawartości
PrZeMoL

Oswietlenie wnetrza LED

Rekomendowane odpowiedzi

może masz jakieś fotki?

czekaj skoczę i zrobię parę fotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej ze ktore drzwi sie otworza to te lampki na podloge sie zapala..

Wtedy dajesz z progowek zasilanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz panel środkowy P prawa strona L lewa strona

DSC00491.jpg

 

kabel chowasz w kontroli centralnej

DSC00492.jpg

DSC00493.jpg

DSC00494.jpg

 

Później żeby wypuścić kabel nad lusterkiem przy podsufitce jest ten plastik jego wypychasz i kabel wyciągasz i puszczasz go przodem podsufitką w prawą i lewą stronę

DSC00495.jpg

DSC00496.jpg

 

a na końcu zdejmujesz boczki puszczasz kabel do samego dołu odsłaniasz osłonę od bezpieczników żebyś miał lepsze dojście puszczasz dalej na dół tam go łapiesz i pod kierownicę i pod schowek na nogi dajesz :), a do tyłu to od tych kabli co już puściłeś w przodzie podłączasz się pod nie i w progach puszczasz kable do tyłu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:dobrze dziękuję Kolego.punkcik dla Ciebie?na zlot się wybierasz do Cornwalii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na zlot się wybierasz do Cornwalii?

no luke też mi mówi o zlocie itp ale nie mam jak...

punkcik dla Ciebie?

p.s. podziękował za punkcik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no luke też mi mówi o zlocie itp ale nie mam jak
jak dasz rade to wal jak w dym się:jack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak dasz rade to wal jak w dym się

na pewno dam znać :) a Ty bierz się i chociaż kabelki sobie poprzeciągaj ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie ledy

http://allegro.pl/diody-led-super-flux-5-mm-14-000-mcd-biale-90-st-i1715532969.html

i chciałbym sobie zamontować przy lusterku (a jak będzie ładnie to we wszystkie) tylko czy ten schemat

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?p=717153#post717153

będzie odpowiedni ??? Jak nie to jak to zmontować?

I najważniejsze jak wymontować klosz przy lusterku?? coś się odkręca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh, no zrobić tak jak ja zrobiłem... nie ma znaczenia które otworzysz drzwi zapalą się wszystkie lampki i te na suficie i te na nogi:). Wiem że kolega chciał iść łatwą drogą i podpiął się pod bezpiecznik od komfortu ( + ) i ( - ) pod masę ale nie działało bo paliło mu się cały czas gasło tylko wtedy jak zamykał auto :D, więc zrobił jak u mnie jest zrobione i mu śmiga :).
tez chce sobie takie założyć

Marcin a ja by sie podpiąć do kabla zasilającego te lampki ale na jego początku ? nie wiesz moze gdzie on się zaczyna ? nie chce rozbierać podsufitki i boczków wolałbym się wpinając wysokości deski

moze ma ktoś podświetlaną przestrzeń na nogi oryginalnie wtedy wystarczyło by pójść po kablu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin a ja by sie podpiąć do kabla zasilającego te lampki ale na jego początku ?

nie chce rozbierać podsufitki i boczków wolałbym się wpinając wysokości deski

zawsze możesz spróbować się podpiąć pod bezpiecznik z plusem i minusem od komfortu, ale nie wiem czy tak Ci się uda ale spróbować zawsze możesz... jak pisałem kolega się podpiął plusem pod komfort a minus wziął z masy więc mu się świeciło cały czas i w czasie drogi no cały czas dosłownie jak zamykał auto to gasło a u mnie się elegancko przyciemnia.

moze ma ktoś podświetlaną przestrzeń na nogi oryginalnie wtedy wystarczyło by pójść po kablu

z tego co się orientuje to pod nogi idzie prąd z podświetlenia z drzwi więc to jeszcze co innego jest... nie wiem to już od Ciebie zależy ale ja mam podświetlenie pod nogami i w drzwiach zrobionym na zasadzie z podsufitki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka mam takie pytanie jak sa podswietlone ikonki obok kratek nawiewu chodzi o "0" i ta nizej bo nie wiem co jest raz swieca raz nie swieca cos tam nie laczy?? jak to naprawic zeby non top swiecilo?? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie pieknie ale czy ktoś może wie dlaczego żarówki rurkowe (led) na tylnej klapie gasna po chwili przy passacie b6 ??????????? Dla mnie to istne czary i tak samo dzieje się przy postojówkach z przodu. POMOCY.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie pieknie ale czy ktoś może wie dlaczego żarówki rurkowe (led) na tylnej klapie gasna po chwili przy passacie b6 ??????????? Dla mnie to istne czary i tak samo dzieje się przy postojówkach z przodu. POMOCY.....
na moje to jesli masz chinole to musisz miec canbus led zeby swiecily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na moje to jesli masz chinole to musisz miec canbus led zeby swiecily

w środku mogą być chinole.... a can bas to tylko od zewnątrz a w środku normalne żarówki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super , dzięki chłopaki za pomoc, już zamóiłem zobaczymy jak będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w środku mogą być chinole.... a can bas to tylko od zewnątrz a w środku normalne żarówki

zgadzam się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm, pojawil się inny problem... nie świeci wnętrze, jak zakładam stare żarówki nic sie nie świeci:-/ jaka może być przyczyna....???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, pojawil się inny problem... nie świeci wnętrze, jak zakładam stare żarówki nic sie nie świeci:-/ jaka może być przyczyna....???
a swieci na normalnych nie ledowych zarowkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmmm, pojawil się inny problem... nie świeci wnętrze, jak zakładam stare żarówki nic sie nie świeci jaka może być przyczyna....???

może zrobiłeś spięcie jak ja i bezpiecznik się przepalił... prawa puszka prawdopodobnie 3-linia od góry 4-5 od prawej 5a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności