Skocz do zawartości
Gość Malek25

kontrolka airbag i swiecaca prawa kontrolka od kierunku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malek25

Witam dzis gdy wsiadlem do autka i zapalilem silnik na desce rozdzielczej pokazaly mi sie cuda, a mianowicie pierwsze to nie gasnaca kontorlka airbag z bledem na wyswietlaczu kompa, druga zas sprawa to swiecacy prawy kierunkowskaz, wieci popuki nie nacisne pedalu hamulca(mam automat)i znika wraz z inna kontrolka, nadmieniam tez ze zazy sie tez kontrolka od awari technicznych (wykrzyknik) czy ktos spotkal sie z czyms takim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość thomas_tm

witaj

 

co do wykrzyknika czy jest to pomatanczowy wykrzyknik w pomarańczowym okręgu? jezeli tak to jest czujka od ciśnienia powietrza w kołach u mnie ciagle swieci mimo tego ze ciśnienie jest wyższe niz takie jakie powinno być ,musze podbić naprawde duzo ,żeby zgasła.....a co do reszty to nie mam pojęcia .... samochodzik z usa?

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Malek25

Tak z usa :P pozdrawiam a wykrzyknik nie palil sie wczenisje oczywiscie jak nabilem powietrze teraz sie wszystko pali to cio pisalem wyzej ale do momentu jak nacisne hamulec i zgasnie kontrolka (takiedo bucika w nawiadach)a reszta razem z nimi w czasie jezdy pali sie tylko airbag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki blad airbaga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Malek25

tego nie wiem zrobilo mi sie to wczoraj a jeszcze nie bylem nigdzie z autkiem, tylko zastanawiaja mnie te pozostale kontrolki co to moze byc ten wykrzyknik w nawiasie to jest waring ale ta lewa kontrolka kierunku swiecaca tylko na liczniku to juz nic mi do glowy nie przychodzi . Czy to moze byc wskazanie ktorejs ze stron po ktorej jest awaria???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz VAGa, zrób Autoscan i wrzuć na forum. Przeanalizujemy co się stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności