Skocz do zawartości
Michal.Enter

Młodziezowy zakątek :)

Rekomendowane odpowiedzi

w liceum tez dobrze :D jutro zaknoczenie roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż gimnazjaliści, powodzenia jutro na ostatniej najprzyjemniejszej częsci...

Szkoda,ze za moich czasów tego nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż gimnazjaliści, powodzenia jutro na ostatniej najprzyjemniejszej częsci...

Szkoda,ze za moich czasów tego nie było :D

 

Szkoda :?: Ja się cieszę. Jak patrze na program nauki mojej siostry to.....powiesić tylko Ministra Edukacji Narodowej. Było 8 lat podstawówki, potem 4 lata liceum albo 5 profilowanego. A to co jest teraz to dla mnie idiotyzm: nauka 1-3, potem w innej klasie 4-6 i idiotyczne gimnazjum 3 lata, gdzie jak mówią pierwszy rok to powtórka tego co było w podstawówce.

 

No, ale to tylko takie moje przemyślenia.

Powodzenia na jutrzejszym teście i jak najlepszych wyników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po krzyku...

 

Co będe gadac jak mi poszło. Nie było źle. Oprócz tego ze na listeningu przysnąłem to było ok.

 

Czekamy do czerwcaaa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oprócz tego ze na listeningu przysnąłem to było ok.

No nie mogę:rotfl: dowaliłeś nieźle:D:D:rotfl: Jak to można usnąć?? bo ja tego nie rozumię:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to można usnąć??

Można, ja jak zdawałem maturę z angielskiego podczas listeningu też przysnąłem ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się tez chciało spac..

 

DObra koledzy... Nie obraźcie się że mnie niebędzie i nibede pisał w temacie bo jade włąśnie dzisiaj do Włoszech i wracam we wtorek wieczorem :P

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.no ale jak nie przysnąć jak te długie przerwy pomiędzy trawyły wiecznośc.człowiek by chciał już następne i tu nic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes605529300

I po niemieckim:p Myślałem że zawaliłem ale jak sprawdziłem to będzie około 40 pkt:) Jest Dobrze:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie te dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

uuugie przerwy mnie dobiły :)

 

Adamie leć do tych Włoch a jak wrócisz to opowiedz jak było, bo ja jadę w maju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes605529300

I nie obyło się bez opijania dobrze napisanych egzaminów:D hehe

Coś czuje że jutro poprawka będzie;) A ja myślałem żeby iść do techniku samochodowego lub technikum informatycznego:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie wróciłem...

Fajnie było tylko pogoda była troche do kitu... :/

Byłem w Mirabilandii,San Marino itp. A nocleg mieliśmy w Hotelu EDEN w Ravennie...

ogolnie fajnie było ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My jedziemy na objazdówkę w maju. Chyba 24-go ? A jak z jedzeniem w Italii ? Smaczne ? Bo jedyne co naprawde mi smakowało to zimne mleko z płatkami i tosty z nutellą. Reszta ... ochydaaa :) Szczególnie dania z mikrofalówki. Jakies niedoprawione, takie pezpłciowe... Jesli mozesz to powiedz tez jak z cenami za podstawowe produkty etc. Nie wiem ile eur mam zabrac. Jak z językiem angielskim ? Duzo ludzi zna ? A niemiecki ? Bo z włoskiego to tylko umiem spaghetti :) No moze kilka innych ;]

 

Polski :) mógłbys skomentowac ? W co się uzbroic wybierając sie we Włoskie klimaaaty ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W itali jest wiele pizzeri więc jest co jeśc.. a jeśli ci się niespodoba to do jakiegoś sklepu i też są fajne smakołyki tam :D

A na ile jedziesz?

Ja byłem na 3 pełne dni i 50 Ojro w zupełności ci wystarczy :D

Języka angielskiego oni nie lubią! Jak już to właśnie Niemiecki :P Ale idzie się dogadac..-Na migi :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 7 dni :) Kurde ja odwrotnie. Nie lubie DE ale UK uwielbiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gejografije :P

tera musze napisać całą prezentacje :-/ bryyy...

dzieciaczki nie idzcie do LO bo LO to zło ! chyba że nei wiecie co chcecie robić jeszcze w przyszłości, po tech, macie zawód i mature, możecie isc dalej na studia, i macie zawód ! a to sie liczy :) pozatym łatwiej jest na studiach jeśli się ciągnie ten kierunek co w tech ;)

 

---------- Post added at 23:33 ---------- Previous post was at 23:33 ----------

 

a we włoszech to szprechen w dechen resszta na migi i jazda :D ja sie dogadywałem bez angola, niemca i reszty, migi i jedziem :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się wybieram do Technikum na Logistyke albo Mechanik Samochodowy

 

Ja wybrałem mechanikę, ale żałowałem i do dziś żałuję, że na logistyka nie poszedłem, bo ta mechanika to się okazał pic na wodę. Ale studia logistyczno-transportowe są moje i nic tego nie zmieni. :D

 

po maturze mam obiecane kurs na C+E

 

Ja też miałem iść teraz, ale odpuściłem sobie, bo kasa poszła w paska. :D Ale po wakacjach będę robił też. :)

 

A zarządzanie bardzo kiepski kierunek :/ moja dziewczyna chce iść, ale wszyscy jej to odradzają bo po tym na dzień dzisiejszy, niby możesz pracować w wielu branżach, ale tak naprawdę w żadnej już nie ma zapotrzebowania na takich ludzi :/

 

Zgadza się, popieram. Drugi kierunek, po którym nie ma roboty to turystyka... Idzie na to kupa osób, a potem magister sprzedaje marchewkę na bazarku... Żenada...

 

A tak z ciekawości, jaki przedmiot dodatkowy wybrałeś?

 

A Ty moto jaki?? Fizyka?? :) Ja geografię, bo potrzebuję punkty z matmy, fizyki lub geo. Z fizyki nigdy nie byłem dobry, matma może być, ale wolę nie ryzykować :D a geografia zawsze dobrze mi szła. :)

 

Aha i powodzenia na maturze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałem iść teraz, ale odpuściłem sobie, bo kasa poszła w paska. Ale po wakacjach będę robił też.

Paput, ukreciles sobie sam na siebie bata:/ jeśli do 10 września 2009r. nie zdobędziesz uprawnień C czy też C i E to potem musisz robić kurs, który będzie mógł odbywać się tylko w poznaniu, i będzie kosztował ok 10-20 tyś zł ! to jest chore! i jestem pewien że ten przepis napewno wszedł w życie :( dlatego ja zaraz po maturze startuje na kurs, a potem na egzamin żeby się wyrobić przed 10.09

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paput, ukreciles sobie sam na siebie bata:/ jeśli do 10 września 2009r. nie zdobędziesz uprawnień C czy też C i E to potem musisz robić kurs, który będzie mógł odbywać się tylko w poznaniu, i będzie kosztował ok 10-20 tyś zł ! to jest chore! i jestem pewien że ten przepis napewno wszedł w życie dlatego ja zaraz po maturze startuje na kurs, a potem na egzamin żeby się wyrobić przed 10.09

 

Trochę źle to zrozumiałeś. Kurs na prawko pozostaje bez zmian i będzie się odbywał na takiej samej zasadzie jak obecnie i za tą samą kasę. Zmianie, tej o której piszesz, ma ulec kurs na przewóz rzeczy, czyli papierek, który musisz mieć idąc do roboty jako kierowca. I we wrześniu robisz kurs na prawko, a potem te drogie cudo, czyli kurs na przewóz rzeczy. Póki co zrobiłem prawko C i właśnie ten kurs na starych zasadach za 750zł, także mi już bez różnicy, kiedy zrobię CE, bo C i ten kurs już mam. A jak zrobię C+E, to po prostu dostanę aneks do zaświadczenia, że dotyczy kategorii C i C+E. Swoją drogą podobna paranoja jest obecnie od września 2008 na kursie na przewóz osób, czy li taki sam papierek, który musisz mieć, jeśli zatrudniasz się jako kierowca autobusu. Póki co słyszałem, że mają zmniejszyć ilość godzin z 280 na 140, bo po prostu brakuje kierowców. Prosty przykład - u mnie w wałbrzyskim MPK nie ma już kierowców i teraz pojawiło się z 20 nowych, bo biorą każdego z ulicy, byle miał ten chory papier... Także wprowadzą to, a za kilka lat jak zacznie upadać transport, a przynajmniej odczuwać skutki tych chorych przepisów, to to zniosą. Także rób szybko prawko i kurs, bo w najbliższych latach kierowcy ciężarówek mogą być rozchwytywani. :) A co do mojego kursu, to kasę miałem, ale bym musiał siedzieć w wakacje w domu i robić kurs, bo do końca czerwca już nie zdążę, a wolę jechać na wakacje, dlatego kurs musi poczekać. Poza tym jutro robię generalny remoncik zawiechy tylnej (części już pochłonęły 600zł) i nie wiem, czy sprężyn nie będę musiał wymienić +robocizna, więc kolorowo nie jest... Poza tym jeszcze szybę przednią muszę wymienić i kolejne 450zł w plecy... Także co miało iść w edukację (prawko), poszło w przyjemności (passacik). :D pozdro

Edytowane przez paput

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa :D no to teraz rozumiem :D dzięki :D wiesz co.. ja w sumie nie chce iść do pracy jako kierowca, ale taki papier sie przyda tym bardziej jeśli ma być taki drogi.

Zobaczymy co będzie, skoro obiecali, to może i słowa dotrzymają :P

Pozdro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności