Skocz do zawartości
QplanetQ

błąd 00849 -S-contact...?????????????

Rekomendowane odpowiedzi

:confused:Witam zaznaczam ze szukalem ale dokladnej przyczyny nie znalazlem oraz odpowiedzi tez nie...

 

Otoż po podłączeniu VAG-COM do PASKA b5 1.8t po sprawdzeniu adresu 46 wyskoczyl mi taki o to błąd

 

Address 46 -------------------------------------------------------

Controller: 1J0 959 799 Q

Component: 2H Zentral-SG Komf. 0001

Coding: 04097

Shop #: WSC 01317

1 Fault Found:

00849 - S-contact at Ignition/Starter Switch (D)

25-00 - Unknown Switch Condition

 

jest to cos zwiazane z zaplonem jesli sie nie myle po probie skasowania błędu wyskakuje ponownie i nie wiem co z tym zrobic czy jest ktos w stanie mi pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymien wlacznik przy stacyjce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim pojawionym objawem bylo to ze radyjko sie zalączalo dopiero jak kluczyk mocniej docisnolem czy to to moglo byc przyczyna wywalanego błędu?

 

żeby nie zakladac mowego wątku mam pytanie czy nie waywali mi poduchy przy sprawdzaniu błedów vag-iem?

 

+++ mam błąd airbag (świeci kontrolka) gdyz robilem wlasnie stacyjke odlaczylem poduche i musialem odlaczyc kleme od aku i podlaczylem aku bez poduchy w kierownicy czy to bedzie zapamietane jako błąd airbag? mozna kasowac?

 

 

+++ Na moim wysietlaczu LCD tam gdze pokazuje przejechane km to po przekreceniu kluczyka (zaplon) pojawia sie napis FAIL bez włączonego zaplonu normalnie pokazuje km (km ogolne ile auto przejechalo pokazuje cały czas nie pokazuje tylko tych co sie kasuje )

 

prosze o pomoc

Edytowane przez QplanetQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dziś pojawił się następujący błąd-00849 - S-contact at Ignition/Starter Switch (D)

25-10 - Unknown Switch Condition - Intermittent

Przeczytałem troszkę na ten temat,ale dokładnie jakie mogą być objawy,czy auto podczas jazdy może poszarpywać,czasami wyłącza się radio i włącza samoczynnie.Proszę o porady.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności