Skocz do zawartości
huga

gdzie tankować paliwo??

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jeśli chodzi o Carrefoura, to w Zamościu widziałem jak paliwo przywoziła cysterna z Orlenu.

no przecie nie przywiezie cysterna Spółdzielni Mleczarskiej

aż tak wielu dostawców paliwa to nie ma u nas żeby się dziwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej tankować tam gdzie ma się najbliżej i już, po cholere jechać na drugi koniec miasta, żeby zatankować to samo. Czy to orlen czy Bp, czy statoil jeden chu :D i tak wszystko z jednej beczki i tak :) Tylko sie wystrzegać prywatnych małych stacji , gdzie właściciel mógłby sobie dolewki robić jakiegoś gówn... a tak to na normalnych stacjach to nie ma różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to orlen czy Bp, czy statoil jeden chu

Tak nie do końca, ja przez ok. 2lata tankowałem przy Tesco na Orkana ale jak zobaczyłem że zamiast cystern Orlenu jak zwykle przyjeżdża jakiś no name to przeniosłem się na Statoil na Jana Pawła, co prawda to o niczym nie świadczy ale mam spokój sumienia :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli chodzi o Carrefoura, to w Zamościu widziałem jak paliwo przywoziła cysterna z Orlenu.

 

To i ja w Lbn widziałem jak Orlenowska cysterna podjeżdżała i to wielokrotnie.

 

najlepiej tankować tam gdzie ma się najbliżej i już, po cholere jechać na drugi koniec miasta, żeby zatankować to samo.

 

Popieram, tyle że ja na Carreforze tankowałem pracując w Lbn i miałem po trasie zawsze jadąc z/do domu. Teraz za to będąc w Lublinie od czasu do czasu nadal mam po trasie Carrefoura to też dlatego pytam. Jak nie Carrefour to BP Janówek odwiedzam, przy okazji pkt na kartę wpadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to przeważnie tankuje na statoil, bo mam najbliżej, ale też na orlenie czasem, Bp, shellu , dla mnie nie ma różnicy.. no jedynie może być w cenie ale to 1 gr czy 2 w lewo czy prawo to kij . A mój koleżka ma firmę przewozową tirami śmigają tam, i on mówi , że mają umowę podpisaną właśnie z którąś z tych firm, to oni im mówili , że ropa statoil, Bp , orlen to wszystko to samo , tylko te np co są ON gold na statoil na orlenie ON Verva no to jedynie te się różnią jakimiś tam mieszankami :) no ale do moich 90 kuni nie leje tych lepszych paliw bo i po co :D

 

PS dobrze , że nie leje oleju roślinnego tak jak czytałem 2 min temu na forum w jakimś wątku o AFN haha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok. 2lata tankowałem przy Tesco na Orkana ale jak zobaczyłem że zamiast cystern Orlenu jak zwykle przyjeżdża jakiś no name

na stacje BP,i inne zazwyczaj ORLEN wysyła czyste cysterny (nie oklejone) ;)

no przecie nie przywiezie cysterna Spółdzielni Mleczarskiej

:rotfl: :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam diesl-owcom monitorować cenę paliwa na stacji ORLEN w Jastkowie.. (tylko na ORLEN nie na "Paliwa Orlen :lol2 )

Ostatnio Lublin 5,17 Jastków 5,03 :]

 

A często jak im się skończy eko -diesel, czy inne "BIO" to Verve ON sprzedają w cenie tego BIO czy EKO( ostatnio jak stała po 5,21 to zeszli na 4,99)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam ON na Tesco w Puławach dobrej jakości paliwko w dobrej cenie odradzam natomiast Orlen w Puławach paliwo kiepskiej jakości (pewnie jak się trafi...) na pompo wtrysku odczułem spory spadek mocy

Na paliwku z Tesco chodzi porównywalnie jak na Bp ultimate.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu akurat mam odmienne doświadczenia,Orlen w Puławach przy rondzie-Verva ON jakości bardzo dobrej,natomiast dwa m-ce temu kolega zamulił sobie B5 ON z Tesco.Wyjeździł,zatankował Verva ON,przegonił i wszystko powróciło do normy.Naturalnie to bardzo subiektywne spostrzeżenia,lecz mimo wszystko warte zamieszczenia na naszym Forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś tankowałem na autokompleksie w Puławach, i kilka razy na Statoilu, ogólnie tankuje rzadko na Puławach, przeważnie w Lublinie jak jeżdze do swojej kobiety i w interesach, Statoil Łęczyńska, Tysiąclecia, Supre ale leje tez Golda, BP też lałem, pare razy Lukoil i tyle, ostatnio tankowałem jednak na Statoilu i na Orlenie, sprawdzałem samochód w trasie jak ze spalaniem itd bo jeżdziłem do Zakopanego i spowrotem lałem Verve i było ok spalanie w granicach 5,6 - 5,7 z klimą, w zakopcu Verva 5,15 , BP UM 5,20, u nas troszki taniej, jestem ciekawy stacji w jastkowie Orlenu czy warto, i tej na Bursakach w Lublinie pogotowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tej na Bursakach w Lublinie pogotowia

od 3,5 roku tylko to leje :) w trasie na autostradzie 4os wyładowany po dach, z klimą, tempomat na 130 i wyszło 6/100, tylko auto dłubnięte troszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dzięki za info , mówisz kolego ze ta stacyjka jest ok, a pompotryski zdrowo chociaż karmi, bo cena jest atrakcyjna jak za litr 4,79 ON, tylko przed Markuszowem widziałem na małej orlena 4,77:zeco ale tamtej pewien nie jestem, ja u siebie nic niedłubnołem :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na małej orlena 4,77
to nie jest to orlen tylko "paliwa orlen" i jest to tych samych kolesi co wcześniej "TWOJA STACJA" ja osobiście nie polecam ich stacji... pracowałem jakiś czas na ich jednej stacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Garbowie jest mała stacja Orlenu,sąsiadująca ze stacją "Paliwa Orlen":lol,cenowo identyczna jak konkurencja,jakościowo bardzo dobra,tankuję tam i nie mam najmniejszych zastrzeżeń:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to nie jest to orlen tylko "paliwa orlen"
Tom-pl pisze o stacji Orlen przy krzyżówce na Nałęczów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a pompotryski zdrowo chociaż karmi

 

no 200 kuni daje radę.... także zastrzeżeń nie mam

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tankowałem na leclerku(turystyczna) ON i musze powiedziec ze nigdy mi sie jeszcze tak nie trafiło, kopcił jak głupi spalanie 6,8 przy jezdzie z butem bez klimy dla porównania na shellowskim z Łęcznej przy takiej samej jeździe 5,5 +mniejsze kopcie. Wczoraj lałem na Bliskiej jak się nad jeziora jedzie z Łęcznej , dobrze jedzie pali normalnie , nie widac dymu w lusterkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja po tym jak zalałem bak na pełno na carrefourze odczułem jakiś dziwny brak mocy, spalanie ze względu, że jechałem w dość długa trasę od razu zmierzyłem i wyszło 5.7. Wracając znowu zalałem do pełna tylko już vervą. Spalanie wyszło 5.1 a jeżeli chodzi o moc to albo mi się wydaje albo jest lepiej... Dokładam teraz do tego paliwa pare zł więcej ale na tym nie warto oszczędzać moim zdaniem. Ile później remont wyjdzie jeżdżąc na opale :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tankuję praktycznie tylko na carrefourze i jakoś nie widzę problemów z dymieniem czy innych. Cena atrakcyjna a spalanie wychodzi mi ok. 6 litrów w trasie (czasem mniej, czasem więcej - zależy od sytuacji na drodze). Po Lublinie to chyba jakieś 7,5 - 8 ale dokładnie nie sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od 3,5 roku tylko to leje

Dziś tam 1 raz tankowałem, ale pokrzepiło mnie, że przede mną lał koleś do nowego okulara i do biemdablju "7" tez nowej :D To chyba źle tam nie jest :] Po drodze miałem to zajechałem zalałem... Zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności