Skocz do zawartości
VALDI

Trójkąt - klapa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość dokupienia trójkąta ostrzegawczego do bagażnika (czytaj na klapę)?

Mam jakieś takie dziwne uchwyty i chciałbym przymocować trójkąt ... lubię jak jest wszystko na swoim miejscu he he :)

Może jakieś źródełko macie w necie hmm? Bo nie każdy trójką tam wejdzie (musi być jakiś specjalny) ...

Przeszukałem Allegro ... ale nic konkretnego nie znalazłem ...

 

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bank dostaniesz w aso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko az strach pomyslec ile to bedzie kosztowalo w ASO !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo jest sporo sprzedawców oferujących części z samochodów "potestowych". Zagadaj z jednym, drugim i sprowadzi Ci każdą część (oficjalnie poza poduszkami i pasami). Teraz nie widzę trójkąta, był 2 dni temu tutaj:

http://allegro.pl/item498297478_audi_a3_vw_touran_passat_b6_trojkat_ostrzegawczy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie bój nic ! Pasujący trójkąt dostaniesz za niewielkie pieniądze w Auchan. Ja tak zrobiłem mi pasuje cacy.

Pozdrawiam !!

Misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja trochę nie ogarniam. Po co Ci trzeci trójkąt na klapie? W bagażniku masz dwa, które rozkładasz w razie potrzeby. Nie wywołuj wilka z lasu obstawiając się trójkątami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa :P ? mam jakas taka niebieska paczuszke i tam jest jeden trojkat chyba :D

Hmm kurcze jest miejsce na trojka to musi tam byc hehe ! ale lepiej zeby sie nie przydaly! - FAKT !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASO nie ma takich strzasznych cen w porównaniu z Allegro,kupiłem kilka drobiazgó w ASO (listwy,plastiki podwozia,nadkole,książkę-instrukcje obslugi) i ceny były zbliżone do Allegro a książka nawet tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis po wycieraczki i przy okazji sprawdzilem, trojkat 39 zloty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego w ASO czy Auchan?

Hmm a gdzie dostane górną zapinkę do trojkata? ... bo nie chce się trzymać hehe :) brakuje jednej czesci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ASO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem dzis po wycieraczki i przy okazji sprawdzilem, trojkat 39 zloty

A w którym ASO jest taka promocyjna cena? bo w Krakowie to sobie śpiewają 150 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzepecki Mroczkowski byl wystawiony na witrynce sam sie zdziwilem, ale to w grudniu bylo nie wiem jak teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeraża mnie ten wątek...............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej po prostu wziąć ten co masz w niebieskiej torbie (skoro go masz) i przymocować do tylnej klapy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli co sam zaczep musialbym zakupic tylko? bo na czym on sie ma trzymac ...

jest juz troszke za pozno i nie chce mi sie schodzic do autka - jutro pstrykne fotke jak u mnie to wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli koniecznie chcesz go mieć na klapie no to raczej musisz jakiś zaczep kupić, bo siłą woli go nie utrzymasz. a co do trójkąta, to po co ci kolejny skoro już jeden masz? chyba że ten w torbie jest jakoś inaczej składany i nie wejdzie na klapę.

Znowu dziwna sprawa, bo mam w rodzinie passata z tego roku co twój, a trójkąt ma na klapie. Generalnie widzę, że "musisz" więc nie będę powtarzał że szkoda na to życia.

pozdr :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz taki jestem ze wszystko musi byc na swoim miejscu! jest przeznaczone miejsce na ten trojkat to powinien tak byc! skoro w niebieskiej torbie tez jest trojkat to wychodzi na to ze auto posiadalo dwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekaj... nie nadążam... skąd 2? wg mnie to albo go wsadzili do torby albo na klapę. Po co mieliby komuś dawać 2? A poza tym to ty mówiłeś że masz trójkąt w torbie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności