Skocz do zawartości
Michal1980

Niebieskie podswietlenie

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu szukalem i nie znalazlem :628: Wiec pytam: Od kiedy wychodzily w Passatach niebieskie podswietlenia? We wszystkich wersjach? I jak ewentualnie zmienic zielone na niebieskie? Podejrzewam ze caly licznik mozna kupic gdzies na gieldzie ale pozostaje jeszcze cala reszta na niebiesko, czyli radio, klima i przyciski na drzwiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passaty z niebieskim podświetlenie wychodziły od 1997

Natomiast, jeżeli chodzi ci o zmianę koloru podswieltlenia zegarów to z tą instrukcją dasz radę:

 

http://www.vw-passat.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=42&Itemid=9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozostaje jeszcze cala reszta na niebiesko, czyli radio, klima i przyciski na drzwiach.
Wszystkie opisy są w warsztacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widze ze to forum jest naprawde zajebiste bo zawsze mozna liczyc na Wasza pomoc. Ale jeszcze jedno: Passaty z niebieskim podswietleniem wychodzily od 97 roku ale od ktoregos miesiaca bo szukalem tych aut i jedne mialy a drugie nie(?) I druga sprawa: jestem totalnie kiepski w elektronice i nawet za to bym sie nie bral, zatem ile za robocizne (i kto) wzialby czlowiek, ktory sie na tym zna i jak wyglada to od strony finansowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passaty z niebieskim podswietleniem wychodzily od 97 roku ale od ktoregos miesiaca

 

Pod koniec, bodajże listopad, ale łapy nie daję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michal1980 bo nie 97 tylko wersja 99... czyli paski wyprodukowane w 98 roku które wyszły w serji jako wersja 99 !! :) Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglada pasek z niebieskim podświetleniem to wal do mnie na GG albo PW :) to ci pomoge z ta "przeprawą" :)

 

POZDRO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chcesz zobaczyć jak wyglada pasek z niebieskim podświetleniem to wal do mnie na GG albo PW to ci pomoge z ta "przeprawą"

 

Cósik mi się wydaje, że chłopaczyna wie jak to wygląda tylko na tym się nie zna :647: !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glizda nie rozumiem ten text to do mnie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orjentuje to grudzień 97.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablo2004 ja mam grudzień 97 wersja 98 i miałem zielone... mowie wam ze wyprodukowane jako wersje 99 miały niebieskie... patrzcie na wersje nie na produkcje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MrWho , ok nie będę polemizował , skoro tak mówisz to napewno masz głębsze informację.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mno

Ja posiadam wersję 98 i mam zielone podświetlenie. Mr WHO ma rację niebieskie były od wersji 99 :610:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA tez mam z 98(kwiecien) i mam niebieskie podswietlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość griszka

Witam . Mam Nov 97 model 98 ma podswietlenie niebieskie.Jak wszystko jest w parządku model 98 ma tylko niebieskie podświetlenir.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archos, bo samochody wychodzace w 98 roku to wersja 99 ;) Dlatego masz niebieskie :) a te z wersji W powinny mieć zielone :) ale widziałem tez takie przypadki ze auto z 98 roku wyglada jak 3BG i jest FABRYCZNIE przerobione.. :) "nasz klijent nasz pannn" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności