Skocz do zawartości
cwikiel1975

Czujnik uderzeń bocznych - uszkodzony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dosc popularnym tematem jest woda pod dywanikami - w wyniku tej wody uszkodzony zostal czujnik uderzen bocznych od strony pasazera /pod fotelem pasazera/. W wyniku tego uszkodzenia ciągle pali sie kontrolaka poduszek na pulpicie. Szukam juz od dlurzszego czasu tego elementu na np. Allegro ale nic nie znalazlem. Czy ktos moze mi pomoc w znalezieniu takowego czujnika lub jest jakis sposob aby zlikwidowac komunikat o uszkodzeniu tego czujnika /aby kontrolka zgasla/. Passat 1.6 1997 rok sedan.

Dziekuje z ewentualna pomoc.

PICT0012.JPG

PICT0013.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dzidek95

kolego posiadam ten sam problem :( i po wielkich staraniach chłopaki znaleźli mi czujnik wymienili i próbowali skasować awarie poduszki i **** nie poszło tak szukałem dalej czujnika aż napisałem do gościa który zajmuje się airbagami i mówi ze nic ze wymienię ten jeden bo jest 50 rożnych kodowań sensorów o jak trafisz w dobre kodonie to się uda a jak nie to lipa i mówił ze został tylko serwis lub wymiana wszystkich czujników z jednym kodowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz kiedys pisalem ze to jest ciezki temat. Tylko czujnik o tym, samym numerze bedzie pasowal od razu bez zbednych kosztow i kodowan cena w ASO 400-500 zl dostepny na nastepny dzien. Mozna zalozyc samemu i skasowac blad vagiem. Temat do opanowania ale kosztowny te czujniki w metalowej obudowie sa raczej ciezko dostpne (oczywisicie mowimy o identycznych numerach). Proponuje ASO. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności