Skocz do zawartości
Charakterek

Gorąca prośba... Zbiórka na dom dziecka w Kozienicach trwa cały czas!

Rekomendowane odpowiedzi

No i jeszcze niespodzianka, bo po wejściu na stronę wspaniali i na forum jest także linek do forum Passata (i to było nie było na samej górze)

 

Kliknij w obrazek, by czytać dalej:

 

komputer500.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję , że sztab nie pogniewa się na mnie iż powielę ten link w kilku tematach by dotarł do jak największej liczby userów:

 

http://allegro.pl/item538037322_rarytas_jedyny_taki_kalendarz_rarytas.html

 

Pozdrawiam Miłosz i Zapraszam Do Licytacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jacku na wczorajszym spocie grupy łódzkiej zostaly zlicytowane gadżety forumowe na rzecz domu dziecka w Kozienicach. Kolega Michał i Łukasz pokazali swoje dobre serce, a pieniądze zostaną przelane przez Zyndrama w najbliższym czasie.

Jescze raz wielkie dzięki Panowie

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły pieniądze z grupy Łódzkiej! Chłopaki, jesteście wielcy! By każdemu to powiedzieć - przekazali mi 430 zł! Za to bedzie już kilka plecaków. Ja podzwoniłem po sklepach i też coś niecoś dostałem lub mam obiecane!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś dotarły pieniądze z grupy Łódzkiej!

A jak z kasiorką z aukcji za kalendarz ?? dotarła ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Miłoszu - wszystko jest rozliczane w temacie o Pandzie na wspaniałych!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dziecka zbliża się...

 

Cały czas prowadzę zbiórkę darów na dom dziecka. Do tej pory zakupiliśmy im mega wypasiony komputer, daliśmy ubrania i zabawki.

 

Teraz pytanie do Ciebie: Czy chcesz pomóc dzieciakom? Zapytasz: Jak?

 

1. Poprzez wpłatę pieniążków (konto podaję na PW po każdorazowym zapytaniu).

2. Poprzez zakup potrzebnych rzeczy (adres do wysyłki na PW).

 

Co potrzebujemy? Plecaki dla nastolatek (w ilości 2 szt) i dla nastolatków chłopców - potrzeba 15 szt. W chwili obecnej mamy 5 plecaków - uzupełnię opis niebawem.

 

Lalki Barbie dla dziewczynek i domek dla lalek. Tu opowiem historię dlaczego tak mi zależy właśnie na tym. Otóż w Pandzie dzieci w grudniu rysowały swoje marzenia. Jedna z dziewczynek narysowała Barbie aniołka ze skrzydłami (ponoć takie coś jest - nie wnikam). Firma sponsornęła wyśnione prezenty - no i tu dramat. Nie ma jedynego prezentu. Właśnie tej lali. Po prostu znikł. Jedna dziewczynka nie ma prezentu. Naprędce zbiórka na słodycze - poszło gładko. Teraz co z prezentem właściwym. Znalazł się miś i samochód. Co wzięła dziewczynka? Otóż wzięła samochód - dla braciszka. Nie pomyślała o sobie. Czy odmówimy jej tej lali? Ja jeszcze wymyśliłem, by zakupić jakiś fajny domek dla lalek. Niestety - nie mam dojść w sklepach z zabawkami by ufundował domek i lalkę, a stan konta wynosi 26 zł.

 

Pomożecie jeszcze raz? Dzień Dziecka za pasem. A ponieważ to lato - wskazane by były zabawki do gier zespołowych na powietrzu. Inne też mogą być. I ubranka.

 

http://wspaniali.pl/forum/viewtopic.php?t=526

 

Na tej stronie opis zbiórki dla dzieci - zachęcam też do rejestracji na forum.

 

Do tej pory pomogli nam:

Firma HST

Modelmania

Makieciarz

FH Danren

Hobby Shop - sklep z Czech

 

No i to dla mnie jest co najmniej dziwne, że sklep z Czech odpowiedział na apel, a wszystkie sklepy, które poprosiłęm o lalę - olały mnie...

 

Sklepy, które wyraziły chęć uczestniczenia w akcji:

 

Toys 4 Boys

Modelarski

Hurtownia modelarska AMC Wrocław.

 

Rozliczenia na bieżąco na Wspaniałych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu, żeby pokazać że i dzieci same potrafią się zorganizować i zrobić coś wspaniałego:

 

Święty Mikołaj otwiera serca

 

:padam:

 

Pozdrawiam.

 

Pomagajmy innym :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności