Skocz do zawartości
Gość mater

drzwi kierowcy, zamek, centralny

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mater

Witam wszystkich,

 

mam problem z otworzeniem drzwi kierowcy w pasku z 99 roku. Mianowicie bedac w samochodzie zamknelem drzwi i juz sie wiecej nie otworzyly. Wszystkie inne drzwi otwieraja sie i zamykaja przy urzyciu pilota. drzwi kierowcy nawet nie drgna. Pomyslalem sobie moze cos z centralnym. Wysiadlem i probowalem urzyc kluczyka...nic. Teraz musze za kazdym razem wsiadac od strony pasazera. Probowalem z milion razy, kluczyk pilot, pilot kluczyk. Nic nie pomaga. Najdziwniejsze ze nawet od srodka otworzyc nie moge. Cycek idzie do gory gdy pociagam za klamke ale pozniej chowa sie z powrotem jak puszcze. Drzwi natomiast caly czas zamkniete. Chetnie bym zajrzal do srodka zobaczyc co i jak, ale jak sie pewnie domyslacie tego tez zrobic nie moge poniewaz nie moge zdjac tapicerki przy zamknietych drzwiach. Przejzalem forum ale nie moge znalesc podobnego przypadku.

 

Pozdrawiam i prosze o pomoc.

 

Popracuj nad pisownią!

Edytowane przez Du?y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość michal1985

Szczerze to z czyms takim sie nigdy nie spotkalem i serio nie mam pomyslu jak Ci pomoc,ale chyba najlepiej bedzie udac sie do serwisu VW.serwis tani nie jest ale lepiej niech oni tam grzebia niz masz sobie jeszcze cos spieprzyc przez przypadek :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mater

dzieki wielkie za pomoc, wyglada ze to wlasnie bede musial zrobic

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczaki mam to samo na prawde nikt nie ma żadnego pomysłu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurczaki mam to samo na prawde nikt nie ma żadnego pomysłu

 

Zrzuć tapicerke i zobacz napięcia na steuergerete. Najczęściej łamią się kable w harmonijce i **** zbita jest. Profilaktyka Panowie, profilaktyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blv

witam mam passata b5 1999 i mam podobny problem: dwa dni temu zamknąłem auto, nastepnego dnia przychodzę żeby je otworzyć ale żadne drzwi nie chcą się otworzyć ani z pilota ani z klucza nie wiem za bardzo ocb? dodam że pare dni temu rozładował mi się akumulator i to porządnie i czy może mnieć to wpływ na to że nie działa centralny? są jakieś sposoby żeby normalnie otworzyć samochód?:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat, walczyłem dzis caly dzien z centralnym i modułem komfortu, wszystko juz smiga ale tylko z kluczyka.

Pilot natomiast działa tylko jak jest bez obudowy, założę obudowe to juz nie otworze ani nie zamkne auta, czasem sie zdarzy ze otworze ale o zamykaniu moge pomarzyć.

Pilot łezka na 2 przyciski, bateria nowa juz 5sztuk mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś już uporał się z problemem to chętnie poznam rozwiązanie bo mam ten sam problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nikt nie ma żadnego pomysłu :(

 

Mam-sprawdzenie dokładnie modułu komfortu.A dokładnie VAG na początek i po kolei cała instalacja pod dywanikiem kierowcy (i nie tylko) bo tam siedzi ten moduł.Chodzi mi konkretnie o sam stan instalacji elektrycznej-kable (również pod izolacją),złączki,kostki itp.Bardzo często są zaśniedziałe-ba,wręcz całkiem zdążą się rounicestwić ;) Niestety instalacja w Passacie jest słabym punktem...

Po naprawieniu tego wszystkiego trzeba sprawdzić skąd dostaje się wilgoć/ewentualnie woda bo to ona jest najczęstszą przyczyną wariowania modułu-czyli zamka centralnego,el.szyb itd.

 

 

 

Podepne sie pod temat, walczyłem dzis caly dzien z centralnym i modułem komfortu, wszystko juz smiga ale tylko z kluczyka.

Pilot natomiast działa tylko jak jest bez obudowy, założę obudowe to juz nie otworze ani nie zamkne auta, czasem sie zdarzy ze otworze ale o zamykaniu moge pomarzyć.

Pilot łezka na 2 przyciski, bateria nowa juz 5sztuk mam

 

U Ciebie powodem może być niezakodowany pilot.Tak czasami się dzieje jeżeli bateria już jest słaba lub po wymianie baterii.Trzeba zakodować na nowo pilota-jak?Opis jest na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności