Skocz do zawartości
jaaameee

Gdzie dostać dokładke do b5 z ABS-u ???

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dokładki do passata b5 na przód i tył oczywiście żeby jakoś wyglądała i nie była strasznie wielka. Chodzi mi o dokładke typu http://www.allegro.pl/item481917809_vw_passat_3b_b5_przod_pod_zderzak_tfb_tuning.html

ale żeby nie była wykonana z żywicy poliestrowej tylko z ABS-u. Z tego co słyszałem te z żywicy nie każdy chce lakierować i szybko pękają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz ile taka dokladka z abs bedzie kosztowac? wiecej jak ten zderzak kilka razy... zywica peka jak sie dowadzi... a to czy nie chce lakierowac to nei wiem czemu tak niby slyszales jak to sie maluje lepiej jak plastyk bo jest twarde i farba nie odpadnie tak szybko maluje sie jak blacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
Z tego co słyszałem te z żywicy nie każdy chce lakierować i szybko pękają.

Jesli jest gladka powierzchnia, to ladnie sie lakieruje. NIe wiem, gdzie taka opinie slyszales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem doktanie taka dokladke o tego samego goscia dobre 4 lata temu.... w tym czasie lakierowalem ja kilka razy bo robily sie odpryski od kamieni, przy zahaczeniu o cokolwiek powylamywalem mocowania....ale pokleilem wszystko i nadal dziala :)

 

w nastepnym samochodzie z daleka mijam wszelkiego rodzaju zywice itp( tym bardziej ze non stop w cos walę).... tylko abs ale to kosztuje.

 

 

tak to wygladalo po wielokrotnym łataniu:)

 

sell2.jpg

Edytowane przez the.wolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie każdy chce lakierować bo z tego co słyszałem (może to nie prawda bo się nie znam) ale przed lakierowanie trzeba wygładzić i niby w żywicy robią się dziurki i znowu trzeba wygładzać i niby znowu to samo robią się dziurki i tak cały czas. Co do pekania to jak najbardziej to peka bo to nie jest plastik tylko mniej trwały materiał. Co do ceny to nie będzie aż takiej tragedii ponieważ części do passata są tańsze niż do bmw a znalazłem taki z ABS-u do bmw i kosztował niecałe 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol
niby w żywicy robią się dziurki i znowu trzeba wygładzać i niby znowu to samo robią się dziurki i tak cały czas

Jak element jest skopany, to dziurki uwidocznia sie juz na etapie szlifierni, przed jakimkolwiek malowaniem-i element jest poprawiany... Zaden szanujacy sie producent nie wypusci bubla chyba, ze kupujesz element produkowany w garazu :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co myslisz ze lepiej lakieruje sie plastykowy zderzak?

 

blad

akurat wiem bo sam maluje ....

 

 

a co do ceny jesli 500zl dokladka z BAS to dla ciebie niedrogo to OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz kolego lepiej raz dać więcej niż lakierować co trzy miesiące i na to samo wyjdzie jak nie więcej. A co do lakierowania takich rzeczy to może i masz racje tak jak pisałem nie znam się na tym tylko słyszałem jakie rzeczy się dzieją z takim materiałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze lepiej z ABS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez poszukuje takiej dokladki. Jest to dokladka votex z tego co sie dowiedzialem.

W katalogu znalazlem taki nr 3B0-071-609 lecz wlasnie nie jestem pewien czy to jest do 3B czy 3BG bo nie bylo zdjecia. Dlatego nie pytam o cene w aso bo nie wiem dokladnie czy to ten nr. Tak wyglada dokladka z abs. Mnie sie podoba. Niech ktos pomoze.

 

 

 

12825kild1bfc8.th.jpg155983bci3.th.jpg11561cbcz1.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tez poszukuje takiej dokladki. Jest to dokladka votex z tego co sie dowiedzialem.

W katalogu znalazlem taki nr 3B0-071-609 lecz wlasnie nie jestem pewien czy to jest do 3B czy 3BG bo nie bylo zdjecia. Dlatego nie pytam o cene w aso bo nie wiem dokladnie czy to ten nr. Tak wyglada dokladka z abs. Mnie sie podoba. Niech ktos pomoze.

 

Proszę bardzo oto dane z katalogu dotyczące 3B0 071 609.:)

 

b5nakadkaprzdwh8.th.pngb5nakadkatyof8.th.pngb5nakadkaprzd1nm4.th.png

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej ostatniej strony mi brakowalo wlasnie :) wiec juz wszystko jasne. Teraz tylko cene trzeba sie dowiedziec. Bezposrednio w ASO mozna sie dopytywac o dostepnosc i cene? Dzieki JurekW

Edytowane przez orzel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tej ostatniej strony mi brakowalo wlasnie :) wiec juz wszystko jasne. Teraz tylko cene trzeba sie dowiedziec. Bezposrednio w ASO mozna sie dopytywac? Dzieki JurekW

 

3B0 071609 K -cena 147,63€.

 

EDIT

 

W ASO na zamówienie.W sklepie Gajos cena 973,29 zł.http://sklep.gajos.com.pl/sklep/.)

Powodzenia.;)

Edytowane przez JurekW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3B0 071609 K -cena 147,63€.
przy obednym kursie chyba sie wstrzymam, bo raczej watpie zeby mieli to gdziekolwiek w PL na stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności