Skocz do zawartości
pasek007

Wycieraczki czasowe poziom szybkości???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam takie pytanie jak włączam w moim pasku wycieraczki tryb "czasowy" to czy jest poziom szybkości. Tak jak miałem w Fordzie w manetce prędkość od 1..7. Uważam że w takim samochodzie tej klasy powinno być. Jeśli tak to gdzie??? Podkreślam nie mam czujnika deszczu:(:(:(. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulację masz w manetce wycieraczek, na zdjęciu zaznaczone czerwoną strzałką.

9dff8191252a2839m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

j/w w manetce.

manetka.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz sensora deszczu, to czas i prędkość wycieraczek nie zmienia sie od prędkości jazdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem , że w ogóle masz "regulację" w manetce wycieraczek.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o czas pomiędzy pracą wycieraczek,to sprawdź tak-włączasz na chwilę wycieraczki w tryb przerywany,następnie je wyłączasz i w zależności od opadów ponownie je załączasz,a czas przerwy po wyłączeniu wycieraczek i drugim włączeniem powinien być zapamiętany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi ci o czas pomiędzy pracą wycieraczek,to sprawdź tak-włączasz na chwilę wycieraczki w tryb przerywany,następnie je wyłączasz i w zależności od opadów ponownie je załączasz,a czas przerwy po wyłączeniu wycieraczek i drugim włączeniem powinien być zapamiętany.

tak właśnie mam w Golfie III z 93 roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Odgrzeję kotleta, ale nie chcę zakładać nowego tematu - czy da się dołożyć regulację prędkości wycieraczek taką, jaką przedstawił autor drugiego postu? Dokładka polega tylko na wymianie dźwigni, czy wymaga to większej rzeźby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się również podłącze, interesuje mnie zamiana manetek, mam taka z regulacja ale posiada ona większa ilość pinów w kostce. Czy orientuje się ktoś jak to podłączyć aby działało poprawnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności