Skocz do zawartości
stifii

Uważajcie na drogach..

Rekomendowane odpowiedzi

UWAŻAJCIE na drogach!!

 

Moi rodzice własnie wracali spod Poznania. I bedac juz okolo 30km przed domem za miejscowością Kowalewo Pomorskie..Spotkała ich nie mila sytuacja.. Ojciec jechal a z naprzeciwka widzial jak samochod wyprzedza i zaczelo go nagle nosic na prawo i lewo..To ojciec zahamowal stanal w miejscu, a tamten samochod z naprzeciwka złapał pobocze , walnął w drzewo i wsykoczyl w powietrze!! Mama do teraz sie trzesie i mowi ze az sie schowala pod siedzenie bo ten samochod w powietrzu lecial na nich .. Obkrecil sie w powietrzu przelecial kilka cm nad Touaregiem(ponad 170cm wysokosci!!) i UWAGA zahaczyl antene od CB ze ona spadla na tylna szybe az i wyladowal dopiero po ok 20 metrow za nim!! Jak się okazało prowadzila kobieta z mezem i trojka dzieci jechała z nimi, jechali z Nowego Miasta Lub na zakupy do Torunia. Za nimi jechali jeszcze znajomi, ktorych dziecko bylo w tym aucie po to by wszytskie dzieciaki jechaly razem. Z tego co wiem nic sie raczej nikomu nie stalo, jedynie jedno dziecko bylo nieprzytomne.. KU PRZESTRODZE!

 

WIEC RAZ JESZCZE PROSZE ! Robi się szybko ciemniej.. drogi są coraz bardziej śliskie.. Wiec zwracam się z prośba do Nas wszystkich byśmy troche odpuscilnoge i z gazu i byli bardziej przewidywalni.. bo coraz wiecej wypadkow.. Wiem ze w glownej mierze wszytsko jest to przez nasze kochane drogi.. ktore sa niczym ser szwajcarski.. Ale dzieki Naszej uwadze mozemy to troche zminimalizowac i w jakiś sposob zapobiec temu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ! :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mieli szczęście.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne ze się nikomu nic nie stało, twoi rodzice i ci ludzie mają duzo szczęscia, identyczną sytuację mieli moi znajomi jakis czas temu, tylko ze ich wybiło na krawęzniku okręcali się w powietrzu i zatrzymali się na drzewie, przyczyną wypadku byla nadmierna prędkosc (grubo ponad 180), jak sie okazało wyłączone esp, a ze to bylo bmw to wiadomo po co.

NIestety tu bez ofiar się nie obeszło :( [*]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góra czuwa nad Twoimi rodzicami.

 

Kretynka nazywająca siebie "kierowcą" powinna dostać 3 lata bez zawieszenia. O mały włos zabiłaby dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
heh, dziwne, ale jak skopiuje link i go odpale w drugim oknie to pokazuje dobrze, a jak klikne w niego to odpala mi się youtube i film "real UFO" :D

Mi też , o so chozi ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - samochód może uda się podnieść, ze zdrowiem jest już gorzej. Chociaż czuje się ogólnie źle bo mnie wszystkie gnaty i mięśnie bolą to będzie ze mną ok. Pasy uratowały mnie od gorszych obrażeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności