Skocz do zawartości
Gość kuchar

[help] demontaz klapki wlewu paliwa w 3B6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kuchar

Witam :) No i tak jak w temacie mam ten oto problem iz potrzebuje dorobic lakier ale koles powiedzial ze na podstawie kodu LO41 (black) mi nie dorobi bo istniec moze wiele odcieni i zebym jakis element przywiozl... No to klapka jest najlepszym wyjsciem z sytuacji ale jak ja zdemontowac zeby nic nie uszkodzic badz nie wylamac....

 

Licze na Wasza pomoc :) serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wyciągałem klapki wlewu paliwa, ale tak na chłopski rozum to myślę od strony bagaznika sie do niej dostać. Wykładzinkę z boku misusz usunąć i popatrzeć czy jakiś zawias jest.

Poza tym czy ja wiem, czy da radę "na oko" lakier dorobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchar

dorobic da rade bo oni to i tak chyba odczyta komputerowy maja jakis :) w kazdym razie kiedy im kawalek plastiku z moto zostawilem i dorobil tak ze nic sladu nie bylo widac :) tylko jak ta klapke zdemontowac zeby szybko i sprawnie poszlo ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Jak otworzysz klapkę wlewu paliwa to po prawej stronie są 2 śrubki typu Torx.

Odkręcasz i wychodzi. Uważaj aby nie zgubić podczepionego cieńkiego przeźroczystego przewodu spływowego. Jak spadnie to możesz go znaleźć za tylnym kołem bo tam ma ujście. Zalecam z miejsca przeczyszczenie tego pozostałego otworu :)

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchar

jutro sprawdze co i jak :) dzieki wielkie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kuchar

wielkie dzieki za pomoc... w moim przypadku byla to jedna srubka torx po lewej stronie tuz przy zamku od klapki... potem klapka ladnie wyszla i na koniec znalazlem wezyk za tylnim kolem heh:) wielkie dzieki jeszcze raz :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności