Skocz do zawartości
Gość eNter

oswietlenie wnetrza

Rekomendowane odpowiedzi

musisz wyjąć zamek i przelutować,pewnie zimne luty,równie dobrze możesz kostki rozłączyć które znajdują się w osłonie gumowej,między drzwiami a kabiną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisałem w innym poście o tym..........

Skleiłem Twoje obydwa tematy, jak już założyłeś jeden to w nim prowadź dyskusje.

 

edit:

dokleiłem też wątek eNter'a bo jest podobny

thx J

Edytowane przez kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musisz wyjąć zamek i przelutować,pewnie zimne luty,równie dobrze możesz kostki rozłączyć które znajdują się w osłonie gumowej,między drzwiami a kabiną

 

Moduł sprawdziłem jest suchy. Winą są krańcówki w drzwiach bo jak wyjmę wtyczkę z zamka to jest OK.

Po rozebraniu zamka okazało się, że mam poprzepalane ścieżki połączyłem więc je przewodami, ale dalej jest to samo. Krańcówki są chyba dobre.

Na płytce mam wlutowane 2 krańcówki i jedna jest poza płytką (pewnie ta daje sygnał otwartych drzwi) ale i ona wygląda na dobrą (miernik pokazuje przejście gdy ją załączę).

Ma ktoś może zdjęcie tej płytki drukowanej, bo może coś nie tak polutowałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest trochę krótsza ta płytka (bez tych krańcówek na końcu) interesowałoby mnie jak ktoś ma zdjęcie z drugiej strony płytki

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma alarmu. Nie pamiętam, ale w wiązce idącej do zamka jest chyba 6 przewodów - byłaby możliwość, np. przecięcia jednego, który odpowiada za oświetlenie światła z tyłu w progach (żeby w tych drzwiach było tak jakby były cały czas zamknięte? Z tyłu oświetlenie niekoniecznie jest mi potrzebne - bardziej mi jest potrzebne światło z przodu, a raczej żeby gasło po włączeniu zapłonu.

Najlepiej jakby ktoś wytłumaczył jaki przewód (kolor) za co odpowiada we wiązce idącej do zamka. Dodam tylko, że szybki z tyłu mam manualne

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma alarmu. Nie pamiętam, ale w wiązce idącej do zamka jest chyba 6 przewodów - byłaby możliwość, np. przecięcia jednego, który odpowiada za oświetlenie światła z tyłu w progach (żeby w tych drzwiach było tak jakby były cały czas zamknięte? Z tyłu oświetlenie niekoniecznie jest mi potrzebne - bardziej mi jest potrzebne światło z przodu, a raczej żeby gasło po włączeniu zapłonu.

Najlepiej jakby ktoś wytłumaczył jaki przewód (kolor) za co odpowiada we wiązce idącej do zamka. Dodam tylko, że szybki z tyłu mam manualne

Pozdrawiam

 

Jak pisałem światła w progach palą się na stałe z tyłu (z przodu w progach jest jak powinno) i czy oba tylne drzwi są ze sobą jakoś połączone? Może być tak, że to krańcówka w prawych drzwiach może być wadliwa? mimo, że jak wypnę kostkę w lewych drzwiach to wtedy jest OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę kupić kompletny zamek za 50zł, ale od prawych drzwi - czy płytka z mikrostykami będzie pasowała do lewego zamka? Chciałbym ją przełożyć, ale nie wiem czy pasuje - nie chcę niepotrzebnie znowu wyjmować zamka.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie pasować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam problem oswietlenie w calej kabinie nie dziala nigdzie w progach podsufitówce ani w bagarzniku

wymienilem 4 inne moduły komfortu i nic nie pomogło czy kto wie co jest grane sprawdzałem juz wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i ja mam problem, mi te oswietlenie w ogole nie działa, wczesniej raz działało raz nie, innym razem tak sie żarzyły tylko te lampki, wilgoci w aucie co prawda troche mam, ale wyciągałem moduł i w srodku jest suchutki, masa tez jest dobra, ta wręcana w podłogę, co to moze być ? wymieniałem kostke od radia i nie wiem czy dobrze to podłączyłem i na 100 % nie jestem pewnien czy swieciło dobrze przed tym, ale mam wrażenie ze po tej zmianie w ogóle sie sie paliły? co to moze byc?

 

ps. szyby, c.zamek,ten "brzęczyk" od zapalonych swiateł przy otwartych drzwiach działa, wiec krancówka odpada, moduł chyba nie szaleje więc czy to na 100 % moduł nie jestem pewien ? moze jakiś pomysł? :mniam

Edytowane przez paass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem to samo z tym ze ja mam anglika ,wiec u mnie kable pod schowkiem pasazera byly zasniedziale.musisz sprawdzic cala wiazke kabli , ja wyjmowlaem schowek pasazera i pod wykladzina dopiero cznalazlem.ale tak jak mowie to byl moj przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności