Skocz do zawartości
krys_kl

co powiecie na coś takiego

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie na taki ogranicznik prędkości??

 

newspeedlimitdevice1.jpg

 

newspeedlimitdevice2.jpg

 

newspeedlimitdevice3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...że u nas w Polsce na kazdym odcinku drogi mamy takie ograniczniki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiesz na to :D po tygodniu spędzonym w łozku w domu wsiadłem do samochod, jechałem drogą ktora dobrze znam, było ciemno i padał deszcz. jade 70 raptem ***! asfalt się skonczył, zerwali i nic nie oznakowali, wysypane bylo jakims gresem ale mimo to zabieg był niebezpieczny.. mozna sie rozwalic! :/

Edytowane przez kazio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swego czasu na tzw. katowickiej (droga Poznań - Kórnik) jak ją remontowali to znaki stawiali że kończy się prawy pas a kończyl się lewy.

A lepszy numer był gdy postawili słupki 30 cm od lewej krawędzi lewego pasa bez uprzedzenia znakiem - walisz 100km/h i widzisz że auto przed tobą robi dziwny myk w prawo, a ty nie możesz czegoś takiego zrobić bo obok jedzie tir. i tak właśnie traci się lusterka a czasami troszkę więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest Polska właśnie. Jak wiadomo, u nas oznakowanie dróg jest fatalne. A jeśli jeszcze dochodzi remont to już całkiem źle jest...

 

EDIT:

Na drodze wojewódzkiej niedaleko mojej miejscowości jacyś mądrzy zfrezowali asfalt w 2 miejscach, w odległości 200m. Ale zrobili to w poprzek drogi, dość głęboko i bez łagodnego zejścia/wejścia. Szerokość ok metra. Myślałem że będą coś robić, ale jest tak już od ok miesiąca. Brak jakiegokolwiek ograniczenia, oznaczenia. Drogą można jechać 90km/h. Teraz już wiem o tym, ale pierwszy raz to myślałem że felgi rozwaliłem. Max prędkość z jaką teraz tamtędy przejeżdżam to 30km/h...

Edytowane przez skcrack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na poligon jaki jest teraz na skrzyżowaniu Wilczyńskiego-Sikorskiego w Olsztynie.

 

A co do pomysłu ?? moim zdaniem łatwo o wypadek. Jakaś babka jedzie przed nami i zobaczy coś takiego i da po heblach. Efekt murowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do pomysłu ?? moim zdaniem łatwo o wypadek. Jakaś babka jedzie przed nami i zobaczy coś takiego i da po heblach. Efekt murowany :)

OT: Nie tylko babka, bo każdy może zareagować w ten sposób. Bez dyskryminowania płci :) Oooo, chyba plusa u płci przeciwnej złapię :D

 

Faktycznie, takie straszące nalepki to nic dobrego. Nie tędy droga, ja myślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bez dyskryminowania płci :) Oooo, chyba plusa u płci przeciwnej złapię :D

 

Pantofel :)

A serio, przecież u nas coś takiego jest normalne i wątpię żeby kogoś to zdziwiło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gorzej jak pomyślisz że to nalepka i przelecisz się przez taką "dziurkę".

ja kiedyś zaliczyłem kałuże - TIR sciął sobie zakręt a ja biedny "wyasfaltowanym" poboczem pociągnąłem. i tak właśnie straciłem 2 opony i felgę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności