Skocz do zawartości
Gość stasek19751975

rozrząd 2.3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stasek19751975

witam kupiłem paska śmiga pięknie nie wiem tylko czy ma pasek czy łańcuch i co ile sie go wymienia mam najechane 290 000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stasek19751975

wielkie dzięki kolego a co ile sie go wymienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopóki jest cicho nie trzeba go wymieniać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcześniej ślizgi się Ci wytrą niż łańcuch wyciągnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość stasek19751975

Piotrek ile ci pali bo widze że masz ten sam motor bo mój koło 11 nie żałując mu gazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pali 9 przy mieszanej jeździe ;) minimalnie spalił niecałe 7 litrów ale to przy prędkości nieprzekraczającej 90 km/h przez ponad 400 km. Więcej niż 10 l nie udało mi się "osiągnąć"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel.korycki

Heh, wyglada na to ze albo jestescie oszczedni, ja nie umiem jezdzic albo wersja 170 KM wiecej pije. Normalna jazda po autostradzie 130 km/h to 8.9 do 9.1 z klima. A miasto... Ostatnio mi wyszlo prawie 14 l / 100. Swoja droga nie zaluje mu jedzonka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na trasie rzadko kiedy przekraczam 120 (chyba, że wyprzedzam), ale może masz rację, te 170 koni potrzebuje zasilenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hezek

ja miałem to w borze dłubany na 175KM i szarpał od 8 do 15 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć kompletny niefart żeby trzeba było wymienić łańcuch.

 

Jedynie warto rzucić okiem na pasek alternatora, bo jak ten pęknie to potrafi uszkodzić milion rzeczy po drodze i pogiąć wszystkie rolki.

 

A co do spalania to muszę przyznać, że oszczędnie jeździcie, mój potrafi palić od 9 do nawet 14 litrów. Ale te górne granice osiągam raczej w mieście, a w Warszawie korków ci dostatek niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym odnowić temacik, a mianowicie czy coś wiecie na temat regulacji luzów zaworowych w silniku 2.3 V5 AGZ, czy w ogóle jest tam możliwość regulacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chciałbym odnowić temacik, a mianowicie czy coś wiecie na temat regulacji luzów zaworowych w silniku 2.3 V5 AGZ, czy w ogóle jest tam możliwość regulacji?
myślę że nie mam no chyba że przez [ATTACH]45963[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm...problem polega na tym że od czasu do czasu coś dziwnie klekocze pod pokrywą ? Co to może być, panewka na wale korbowym ? Klekotanie pojawiło się ostatnio jak ostro gazowałem na postoju, tzn. chciałem żeby szybko przerzucił się na lpg i dawałem mu do odcięcia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm...problem polega na tym że od czasu do czasu coś dziwnie klekocze pod pokrywą ? Co to może być, panewka na wale korbowym ? Klekotanie pojawiło się ostatnio jak ostro gazowałem na postoju, tzn. chciałem żeby szybko przerzucił się na lpg i dawałem mu do odcięcia!
może wtrysk albo wyronione popychacze ale te byś słyszał rano na zimnym a wtrysk ciągle by się odzywał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko dokładnie określić co go boli? W przyszłym tyg. będę wymieniał oleje i przy okazji uszczelkę pod pokrywą zaworową wiec może coś zlokalizuje, tzn. usterkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności