Skocz do zawartości
harry

Ekspres cisnieniowy do kawy -szukam

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Chcę kupić ekspres cisnieniowy do kawy i nie wiem co wybrać> trochę blokuje mnie kwota ale do 400zł jestem w stanie wyłożyć.Może mi ktoś z was polecić jakiś dobry sprawdzony sprzęt.Interesują mnie raczej firmowe z dyszami na dwie filiżanki pojemnym zbiornikiem na wodę oraz ze spieniaczem mleka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tej bo ja kupiłem i bardzo załuje http://www.rowenta.pl/rowenta/frame.aspx

Dlaczego ??!! ...... Kawa jest po prostu nie dobra ale polecam ta http://www.allegro.pl/item468126575_dolce_gusto_nescafe_krups_gratis_f_vat.html piłem i ja tez chyba kupie !!

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno do 400 zł to nie ekspres - ja jestem trochę innego zdania.

Kolega źle wypowiada się na temat Rowenty - ja używam jej od 4-5 lat i jestem zadowolony ale kawę kupuje u sprawdzonych sprzedawców.

Aby mieć jasność co do parzenia kawy i jakości sprzętu polecam http://www.caffeprego.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

harry, ja jakies 2 miesiace temu kupilem ekspres Severin w promocji w Tesco i jestem zadowolony-ma to, czego chcesz-dysze na dwie kawy, spieniacz do mleka, pojemny zbiornik na wode i kosztowal ok. 300zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć.Chcę kupić ekspres cisnieniowy do kawy i nie wiem co wybrać> trochę blokuje mnie kwota ale do 400zł jestem w stanie wyłożyć.Może mi ktoś z was polecić jakiś dobry sprawdzony sprzęt.Interesują mnie raczej firmowe z dyszami na dwie filiżanki pojemnym zbiornikiem na wodę oraz ze spieniaczem mleka.

 

Mam taki:

http://www.zelmer.pl/sprzet_kuchenny/ekspresy-wysokocisnieniowe/ekspres-13z010/

 

Używam ok. 2 lat, póki co bez problemu. Spełnia wszystkie Twoje wymagania, z wad nie ma zegara - czyli nie możesz ustawić sobie coby zrobił kawę na określoną godzinę, tylko musisz rano się zwlec i przycisnąć przycisk. Ale jeżeli mówimy o robieniu kawy to wychodzi genialna - oczywiście jeśli nie wsypiemy chibo :). I ma 2 lata gwarancji. A gdybyś kupował to w sklepie zelmera jest drożej niż w innych internetowych...

 

Pozdrawiam

Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam taki:

http://www.zelmer.pl/sprzet_kuchenny/ekspresy-wysokocisnieniowe/ekspres-13z010/

 

Używam ok. 2 lat, póki co bez problemu. Spełnia wszystkie Twoje wymagania, z wad nie ma zegara - czyli nie możesz ustawić sobie coby zrobił kawę na określoną godzinę, tylko musisz rano się zwlec i przycisnąć przycisk. Ale jeżeli mówimy o robieniu kawy to wychodzi genialna - oczywiście jeśli nie wsypiemy chibo :). I ma 2 lata gwarancji. A gdybyś kupował to w sklepie zelmera jest drożej niż w innych internetowych...

 

Pozdrawiam

Andrzej

 

Polecam tego Zelmerka. Sam mam i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie kupuj tej bo ja kupiłem i bardzo załuje http://www.rowenta.pl/rowenta/frame.aspx

Dlaczego ??!! ...... Kawa jest po prostu nie dobra ale polecam ta http://www.allegro.pl/item468126575_dolce_gusto_nescafe_krups_gratis_f_vat.html piłem i ja tez chyba kupie !!

Pozdro

Wszystko fajnie a jak z kapslami tylko oryginały czy jest możliwość ładowania?Jaki koszt tych kapsli?

 

Widzę że zelmer zbiera dobre opinie hmm będę miał ciężki orzech do zgryzienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam ekspresu DeLonghi już drugiego i sobie chwalę. Piję codziennie kawę z niego i jest naprawdę dobra (mocna). Artmin u mnie pił kawę, Mr.X i jeszcze paru forumowiczów. Powiem ci że oprócz ciśnienia w ekspresie ważny jest gatunek kawy. A chyba najważniejsze w jaki sposób i w jakim młynku jest kawa mielona. Ja używam gotowców mielonych, tylko Jacobs zielony (tylko nie zmiotki pakowane u nas), Dallmayr'a w ostateczności Markus'a. Są to kawy smakowo odpowiadające moim kubkom smakowym. Polecam.

Wszystko fajnie a jak z kapslami tylko oryginały czy jest możliwość ładowania?Jaki koszt tych kapsli?

A o co chodzi bo nie bardzo kumam.

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A o co chodzi bo nie bardzo kumam.

Ten krups jest na takie kapselki z kawą coś jak w tchibo cafissimo.Tylko w tchibo można te kapsle samemu ładować więć wychodzi tani a nie wiem jak w tym krupsie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko w tchibo można te kapsle samemu ładować więć wychodzi tani a nie wiem jak w tym krupsie jest.

Tego to nie wiem ja używam ekspresu jak wyżej, kupiłem w selgrosie jako uszkodzony (nie miał urządzenia do wytwarzania spienionej śmietanki, ale ja piję tylko czarną), zapłaciłem 250 zł. Ładuje się odkręcając tę rączkę jednym ruchem. Załadowuje się ręcznie i czeka aż kawka zleci do specjalnego słoiczka mniam, mniam. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to na temat ekspresu do kawy nie doradze bo lubie kawke z fusami ale polecic Ci moge kawe Lavazza, ktora jest wspaniala jak dla mnie przy ktorej te inne niestety sie chowaja i to bez roznicy czy robisz ja normalnie czy w ekspresie. Ja od czasu kiedy ja poraz 1 kupilem to staram sie nie pic innej kawy. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten krups jest na takie kapselki z kawą coś jak w tchibo cafissimo.Tylko w tchibo można te kapsle samemu ładować więć wychodzi tani a nie wiem jak w tym krupsie jest.

Z tego co wiem to tylko oryginały

Kolega źle wypowiada się na temat Rowenty - ja używam jej od 4-5 lat i jestem zadowolony ale kawę kupuje u sprawdzonych sprzedawców.

Kawe kupuje prosto od przedstawicieli i "markową kawe" i naprawde nie polecam Rowenty

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc w opiniach > W końcu zakupiłem ekspres Tchibo Cafissimo .rewelacja wreszcie poznałem smak dobrej kawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość satto

Ja mam w firmie Krupsa EA8050. Od razu mieli kawę, robi latte, całkiem solidny sprzęcik Tylko mankamentem jest to, że się kolejki po kawę wydłużyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jato bym chciał miec taki ekspres co na stacji Statoil jest :D Przepyszna kawa wychodzi i jeszcze od 7 do 9 dają ciasteczko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepyszna kawa wychodzi i jeszcze od 7 do 9 dają ciasteczko

dobra dobra mów od razu że dla ciastka tam jeździsz a nie ściemniasz o kawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra mów od razu że dla ciastka tam jeździsz a nie ściemniasz o kawie :D

 

rozgryzłeś mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilem rozne kawy z roznych maszyn ale zadna nie pasi mi tak jak ta, ktora codzien zalewam wrzatkiem (nie chodzi o kawe ale o sposob przyrzadzania). Kawy z maszyn to takie napoje kawowe, za to kawa zalana wrzatkiem stawia mnie na nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość satto

Wg mnie to właśnie ta zalana smakuje jak napój. Odkąd kupili nam tego krupsa z młynkiem, to kawy w torebkach stoją już kilka miesięcy nieruszane. I nie ma mowy, byś po świeżo zmielonej kawie szybko usnął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod watek coby nowego nie zakładać.

Chcę kupić do pokoju synka nawilżacz powietrza, bo w sezonie grzewczym jest strasznie suche, a to raczej nie jest sprzyjające. Na alledrogo jest tego multum, wybrałem sobie coś takiego ... Jonizuje jednocześnie powietrze.

Ma ktoś jakieś doświadczenia z takim sprzętem, może coś doradzić :?:

Dzięki za sugestie :)

:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności